Jesteś tutaj

POLAGRA FOOD 2018

Data wydarzenia: 
2018-05-08
Nazwa: 
Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD
Organizator: 
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Adres: 
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD to dla branży spożywczej zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert, ale też promocja polskiej gospodarki.

W ofercie wystawców, jak co roku pojawią się: mięsa i wędliny, dodatki do żywności, zioła, przyprawy, produkty mleczarskie, wyroby piekarskie i cukiernicze, słodycze, przetwory owocowo-warzywnych, wina, wódki i likiery oraz żywność ekologiczna.

Targi POLAGRA FOOD co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, a przede wszystkim nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów. To ważne wydarzenie w rozwoju nowych perspektyw eksportowych, w którym kluczową rolę odgrywa program Hosted Buyers, dzięki któremu menedżerowie sieci handlowych oraz hurtowni, dystrybutorzy i importerzy żywności spoza Polski mogą wziąć udział w targach.

Targi są wydarzeniem atrakcyjnym również ze względu na towarzyszące konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne. Stanowią nie tylko zwierciadło rynku, ale także miejsce rozmów na temat nowych trendów w żywieniu, wyzwań marketingowych stojących przed branżą spożywczą czy szans upatrywanych w nowych kierunkach eksportowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2014-09-29

W dniach 29.09-01.10 br. zaplanowano Targi POLAGRA.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food w Poznaniu od lat kojarzą się z pożegnaniem lata. W tym roku wydarzenie odbędzie się w samym środku wiosny, w dniach 8-10 maja.

X