Jesteś tutaj

VIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem miasteczka festiwalowego, w którym odbywać się będą VIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Uroczyste otwarcie będzie miało miejsce w piątek 11 sierpnia 2017 r. o godz. 15:30. Targi od 8 lat skupiają producentów wyrobów tradycyjnych z kraju i zagranicy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów oraz mieszkańców miasta. Nieodłącznym elementem Targów jest konkurs na „Najlepszy Produkt Spożywczy”, w którym biorą udział wystawcy spożywczych produktów regionalnych. Przedstawiciel „Poradnika Handlowca” został zaproszony do jury Konkursu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2019-08-11

W sierpniu br. odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych. W Zakopanem swoje produkty zaprezentują producenci m.in. żywności regionalnej z kraju oraz z zagranicy, będzie to również doskonała okazja do zapoznania się z dziedzictwem kulinarnym różnych regionów Europy.

Data wydarzenia: 
2018-10-18

W dniach 18-20 października 2018 r. w Warszawie odbędą się Targi Franczyzy – największe w Europie Środkowo-Wschodniej i drugie w Europie po targach w Paryżu. Podczas tegorocznego wydarzenia zostanie zaprezentowanych ponad 200 pomysłów na biznes pod znaną marką.

X