Jesteś tutaj

Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival

Data wydarzenia: 
2016-10-28
Nazwa: 
Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival
Organizator: 
Trade fair Dept. – Polskie Biuro Numizmatyczne
Adres: 
Centrum EXPO XXI, Warszawa

28-29 października br. w warszawskim Centrum EXPO XXI trwa kolejna edycja międzynarodowych targów Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival.

Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival to jedyne Expo w Polsce, które jest w pełni poświęcone branży winiarskiej i olejarskiej. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących imprezie, tj. konferencjach, szkoleniach, warsztatach, degustacjach, spotkaniach z producentami. Głównym celem targów jest stworzenie nowoczesnej platformy biznesowej ułatwiającej nawiązywanie i wymianę kontaktów między firmami, kupcami działającymi na polskim rynku, a także na arenie międzynarodowej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2018-10-26

Już po raz czwarty podczas najważniejszych targów branżowych w stolicy spotkają się przedstawiciele branży winiarskiej z Polski i ze świata. Targi odbędą się tradycyjnie w ostatni weekend października (26-27 października) w Warszawie.

Wydawca wraz z zespołem redakcyjnym „Poradnika Handlowca” życzą w 2017 roku reprezentantom handlu branży FMCG oraz naszym partnerom biznesowym samych sukcesów w pracy zawodowej, a także pomyślności w życiu prywatnym.

X

Przeczytaj również