Jesteś tutaj

Poland & CEE Retail Summit 2017 w marcu w Warszawie

Transformacja sektora handlu i jej wpływ na plany ekspansji największych sieci, rozwój e-handlu oraz aktualne trendy konsumenckie to główne zagadnienia, o których będzie mowa podczas Poland & CEE Retail Summit 2017. Wydarzeniu towarzyszyć będą wystąpienia decydentów reprezentujących wiodące sieci handlowe, producentów FCMG,i dostawców innowacyjnych rozwiązań. Najważniejszym punktem wydarzenia są sesje spotkań przedstawicieli sieci handlowców z dostawcami. Jest to okazja do wymiany kontaktów i omówienia możliwości współpracy. Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia wydarzenia będzie wręczenie nagród „Retailer of the Year – Wybrany przez Dostawców”. Wyróżnienie to trafia do najlepszych sieci detalicznych i hurtowych poszczególnych formatów, z którymi producentom FMCG najbardziej opłaca się współpracować. Poland & CEE Retail Summit 2017 odbędzie się w dniach 29-30 marca br. w Warszawie.

Podobne artykuły

Polagra Food 2017 i Polagra Gastro 2017

W poniedziałek rozpoczęły się targi Polagra. Do czwartku 28 września możecie się tam również spotkać z przedstawicielami Poradnika Handlowca. Znajdziecie nas w pawilonie 6A, na stoisku 29.

11 kwietnia w Warszawie rozpoczęły się Targi WorldFood Warsaw. Przez trzy dni na wydarzeniu prezentowane będą  produkty 300 międzynarodowych wystawców, odbędą się konferencje, pokazy kulinarne i degustacje.

X