Jesteś tutaj

Trwają Targi WorldFood Warsaw

11 kwietnia w Warszawie rozpoczęły się Targi WorldFood Warsaw. Przez trzy dni na wydarzeniu prezetowane będą produkty 300 międzynarodowych wystawców, odbędą się konferencje, pokazy kulinarne i degustacje. W ceremonii otwarcia IV Edycji Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów wzięli udział przedstawiciele Ambasad, instytucji rządowych i stowarzyszeń oraz wielu znamienitych gości.

WorldFood Warsaw to targi poświęcone sektorowi spożywczemu– od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Targi oferują możliwość spotkania polskiego sektora rolno-spożywczego z zagranicznymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych na świecie.

Galeria: 

Podobne artykuły

Polagra Food 2017 i Polagra Gastro 2017

W poniedziałek rozpoczęły się targi Polagra. Do czwartku 28 września możecie się tam również spotkać z przedstawicielami Poradnika Handlowca. Znajdziecie nas w pawilonie 6A, na stoisku 29.

III edycja targów odbędzie się już w dniach 19-21 kwietnia. Patronem honorowym wydarzenia jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel, a wśród partnerów branżowych znalazło się wiele organizacji i instytucji z sektora spożywczego.

X

Przeczytaj również