Jesteś tutaj

Oliwki poszerzają ofertę śródziemnomorską Podravki

Nowe produkty Podravki dostępne w trzech wariantach: zielone z pestkami, zielone bez pestek oraz zielone nadziewane pastą paprykową, sprawdzą się jako przekąska, dodatek do dań kuchni śródziemnomorskiej, sałatek i sosów. Oliwki doceniane są na całym świecie ze względu na swoje walory smakowe, bogactwo minerałów, witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych. W śródziemnomorskiej ofercie Podravki znajdują się również : produkty pomidorowe, pasty warzywne, makarony 100% durum i pesto.

Galeria: 

Podobne artykuły

Coraz większa konkurencja wynikająca z dużego zagęszczenia sklepów detalicznych oraz rosnąca tendencja do zakupów spożywczych online sprawiają, że kierownicy marketów stacjonarnych coraz bardziej muszą skupić się na prezentacji towaru zgodnie z potrzebami klientów, aby zapewnić sobie ich wierność. Szczególny potencjał oferuje tutaj dział produktów chłodniczych. Nowe, przezroczyste, bezramowe systemy drzwi szklanych Termofrost® marki SCHOTT umożliwiają niezmącony widok prezentowanego towaru, ułatwiając konsumentom orientację i podjęcie decyzji w punkcie sprzedaży. Dodatkowo wpływają na znaczną redukcję zużycia energii. Francuska sieć supermarketów Carrefour z powodzeniem stosuje drzwi SCHOTT od lipca 2015 roku.

Producent lodów Zielona Budka do oferty familijnych Lodów ze smakiem o pojemności 1000 ml dołączy nowe smaki: Mascarpone z sosem z owocami leśnymi czyli SMAK ROKU 2017, dostępny w lodach familijnych 1000ml, jak i gastronomicznych 5000ml. Ponadto ofertę wzbogacą lody Karmel z Solą, które do tej pory dostępne były tylko w segmencie HoReCa oraz Lody Ciasteczkowe z sosem malinowym. 

X