Jesteś tutaj

Oliwki poszerzają ofertę śródziemnomorską Podravki

Nowe produkty Podravki dostępne w trzech wariantach: zielone z pestkami, zielone bez pestek oraz zielone nadziewane pastą paprykową, sprawdzą się jako przekąska, dodatek do dań kuchni śródziemnomorskiej, sałatek i sosów. Oliwki doceniane są na całym świecie ze względu na swoje walory smakowe, bogactwo minerałów, witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych. W śródziemnomorskiej ofercie Podravki znajdują się również : produkty pomidorowe, pasty warzywne, makarony 100% durum i pesto.

Galeria: 

Podobne artykuły

Nowy produkt firmy Krakus stworzony jest z myślą o wielbicielach delikatnych smaków., jest alternatywą dla tych, którzy lubią ostry smak tartego chrzanu lub ćwikły. Na świątecznym stole może być dodatkiem do przekąsek i sałatek, nie zawiera zagęstników. 

Herbapol poszerza swoje portfolio o kolejne herbatki ziołowe. Nowe propozycje firmy to herbata z morwy białej przyczyniającej się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, herbata z czystka , który jest naturalnym przeciwutleniaczem oraz skrzyp usuwający z organizmu produkty przemiany materii. 

X