Jesteś tutaj

Świąteczne słodycze od Coliana

Marka Goplana należąca do portfolio firmy Colian z okazji Świąt proponuje specjalną ofertę słodyczy. Znajdują się w niej pralinki, cukierki i figurki z czekolady. Bombonierki Sweet Gift kryją w sobie pralinki o czekoladowym nadzieniu, natomiast czekoladowe figurki z symbolami Wielkanocy, czyli barankiem, zajączkiem i kurczaczkiem wypełnione, są nadzieniem karmelowym. W ofercie znajdują się również dwa rodzaje bombonierek – w kształcie zajączka i wielkanocnej pisanki. Opakowania słodyczy ozdobione są świątecznymi motywami. Firma chcąc wesprzeć handlowców, przygotuje dedykowane standy. 

Podobne artykuły

Rodzina serków Almette poszerzyła się o dwa nowe smaki: Almette z rzodkiewkami oraz Almette ze szpinakiem i czosnkiem. Nowe serki są propozycją miłośników puszystych serków twarogowych i świeżych warzyw, a zarazem lekkich i zdrowych posiłków. 

Nowy produkt firmy Krakus stworzony jest z myślą o wielbicielach delikatnych smaków., jest alternatywą dla tych, którzy lubią ostry smak tartego chrzanu lub ćwikły. Na świątecznym stole może być dodatkiem do przekąsek i sałatek, nie zawiera zagęstników. 

X