Jesteś tutaj

Sex Hunter i Wall Street – nowe napoje w portfolio Tiger

Nowe propozycje napojów marki Tiger skierowane są do współczesnych mężczyzn. W skład Tiger Sex Hunter o smaku mojito wchodzi cynk oraz ekstrakty z ziół takich jak kocimiętka i koci pazur. Z kolei Tiger Wall Street zawiera bacopę – naturalny składnik pobudzający umysł i wspierający funkcje organizmu. Napój ten jest o smaku mango-acai-limonka. Nowe Tigery dostępne są w sprzedaży od 1 lutego. Napoje energetyzujące Tiger Energy Drink zawiera kofeinę, taurynę i witaminy z grupy B. W sprzedaży dostępne są wersje z żeńszeniem, elektrolitami i witaminą C. Produkty, które od niedawną również są w portfolio marki to Tiger Fighter dla sportowców, Tiger Speed poprawiający refleks oraz Tiger 100% zapewniający 100%zapotrzebowania na witaminy i mikroelementy.

Galeria: 

Podobne artykuły

Nowa kampania outdoorowa Tigera prezentuje szerokie portfolio marki i funkcjonalność nowych produktów. W ośmiu lokalizacjach pojawiły się reklamy na przystankach oraz na tyłach miejskich autobusów. Tygrys jak zawsze mówi wprost - jeśli potrzebujesz porządnej dawki wzmocnienia, powinieneś sięgnąć po odpowiedni energetyk. Komunikat nowej kampanii jest prosty – „Łap nowego”. 

Producent marki Kubuś wprowadzi na rynek nowe smaki ciastek. Słodycze z logiem Kubusia pojawiły się w ofercie w ubiegłym roku i zostały pozytywnie przyjęte przez konsumentów. W związku z tym producent wychodzi na przeciw oczekiwaniom odbiorców i wypuści na rynek nowe smaki ciastek

X

Przeczytaj również