Jesteś tutaj

Lemoniada od Kubusia na lato

Lemoniada Kubuś Play! Łączy orzeźwienie z letnimi smakami. W tym sezonie producent wprowadza dwa nowe smaki – cytryna-truskawka i cytryna-limonka. Lemoniady są propozycja skierowaną do dzieci, mają kolorowe etykiety, na których znajdują się grafiki z symbolami polskich miast. Na każdej butelce znajda się również ciekawostki związane z polskimi miastami. Lemoniady dostępne są w dwudziestu różnych butelkach PET o pojemności 400 ml.

Podobne artykuły

Nowe nalepki pojawią się pod etykietami wybranych produktów marki Kubuś. Serii naklejek będzie towarzyszyć informacyjna kampania reklamowa emitowana w telewizji. Zestaw 40. naklejek składać się będzie z buziek wyrażających emocje. Dodatkowo producent wprowadzi okrycia twarzy z nadrukami szalonych buziek z naklejek. 

Herbapol poszerza swoje portfolio o kolejne herbatki ziołowe. Nowe propozycje firmy to herbata z morwy białej przyczyniającej się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, herbata z czystka , który jest naturalnym przeciwutleniaczem oraz skrzyp usuwający z organizmu produkty przemiany materii. 

X