Jesteś tutaj

Akcja Tchibo dla plażowiczów

W najbliższą niedzielę 13 sierpnia br. Monika Mrozowska poprowadzi rodzinne warsztaty z robienia latawców we Władysławowie. Do tego na plażowiczów w strefie Tchibo Family czeka aromatyczna kawa, animatorzy, którzy zorganizują czas dla dzieci i strefa relaksu dla dorosłych. To kolejne takie wydarzenie, które w ramach „Projektu Plaża” zorganizowało Tchibo. Monika Mrozowska znana jest ze swej z wszechstronności. Jest nie tylko aktorką, ale także prowadzi programy kulinarne, pisze książki, jest aktywna sportowo. To już kolejne takie spotkanie z gwiazdą w strefie Tchibo Family w ramach „Projektu Plaża”. Do tej pory plażowicze w Kołobrzegu mogli usłyszeć na żywo bestsellerowe bajki Michała Zawadki, które czytała Krystyna Czubówna oraz uczestniczyć w warsztatach z przygotowywania kawowych koktajli prowadzonych przez topmodelkę, blogerkę i mamę – Kamilę Szczawińską i jej córeczkę Kalinkę. Nie mniej ciekawe familijne atrakcje czekały na plażowiczów w strefach Tchibo Family w Świnoujściu – odbyły się tam warsztaty z podstaw kitesurfingu prowadzone przez sportową rodzinę, instruktorów – Karolinę i Błażeja Ogrodowskich oraz spotkanie z gwiazdą Kasią Stankiewicz, wokalistką słynnego zespołu Varius Manx. Strefa Tchibo zawsze podzielona jest na część kawiarnianą, strefę relaksu oraz miniprzedszkole – z grami i zabawami dla dzieci.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tego lata Tchibo będzie gasić pragnienie i serwować orzeźwienie w bardzo smakowitej formie. Rusza bowiem kolejna edycja akcji „Smakuj lato po swojemu”.

Firma Tchibo na początku grudnia zakończy rozbudowę swojego centrum dystrybucyjnego na terenie Panattoni Park Cheb. Spowoduje to powiększenie powierzchni obiektu do 73 tysięcy mkw. Stanie się ono największym centrum dystrybucyjnym Tchibo w Europie Środkowo-Wschodniej.

X