Jesteś tutaj

Anna Mitura ambasadorką akcji Nestlé Porusza Polskę!

Pływa, biega, jeździ na rowerze i gra w tenisa ziemnego – Anna Mitura, Marketing Manager w Nestlé Polska, motywuje całą rodzinę do aktywnego spędzania czasu, a teraz dzięki inicjatywie "Nestlé porusza Polskę", zachęca Polaków do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Piętnaście lat temu Anna Mitura, ambasadorka tegorocznej edycji akcji „Nestlé porusza Polskę”, postanowiła zmienić swoje życie i zacząć regularnie uprawiać sport. Jej pierwszą pasją było pływanie. Uwielbia również jeździć na rowerze, dzięki czemu może łączyć wysiłek fizyczny i podróżowanie. Ambasadorka również biega wraz ze swoją całą rodziną – mężem, 10-letnią córką Ewą oraz 2,5-letnim synek Tomkiem, który dopinguje rodzinę z wózka. Z kolei tenis ziemny to dyscyplina sportu, w której Anna osiąga największe sukcesy podczas zawodów – zawodniczka dwukrotnie zdobyła tytuł wicemistrzyni turniejów Mixtowych w tenisa.

 – Uwielbiam tenis ziemny, ponieważ dzięki niemu poznaję ciekawych ludzi, z którymi gram mecze i sparingi.
To także ta dyscyplina, w której mierzę się z moim mężem, ponieważ często rywalizujemy ze sobą na korcie. Sport jest dla mnie idealnym sposobem wyładowania stresu, a spędzanie aktywnie czasu z rodziną daje największą satysfakcję. Uwalniane podczas wysiłku fizycznego endorfiny wprawiają mnie w świetny nastrój. Zachęcam wszystkich, by poświęcili chociaż kwadrans dziennie na wykonanie kilku ćwiczeń, np. na siłowni plenerowej, takiej jak te ufundowane w ramach akcji "Nestlé porusza Polskę”
– mówi Anna Mitura, ambasadorka tegorocznej edycji akcji Nestlé porusza Polskę.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do 10 marca gminy, które chciałyby mieć na swoim terenie siłownie plenerowe mogą zgłaszać się do akcji „Nestlé porusza Polskę”. 

Do wartości odżywczych warzyw nie trzeba przekonywać chyba nikogo– oprócz dzieci. Maluchy niestety często nie spożywają ich w zalecanych ilościach.  Co zrobić, aby zachęcić malucha do zdrowego jedzenia? Badania przeprowadzone na zlecenie firmy Nestlé pokazują, że dzieci chętniej jedzą warzywa, kiedy uczestniczą we wspólnym gotowaniu*.

X