Jesteś tutaj

Appetita sponsorem Targów Mother & Baby 2014

Marka Appetita była sponsorem tegorocznej edycji Targów Mother & Baby, pierwszych na polskim rynku targów branży dziecięcej. W Strefie dobrego odżywiania, zorganizowanej w ramach wydarzenia, zwiedzający mieli okazję poznać ofertę marki oraz skorzystać z porad współpracującej z nią dietetyczki. Pierwsze tegoroczne Targi odbyły się 29-30 marca w Gdańsku w Hali AMBER EXPO, kolejne 24-25 maja we Wrocławiu (Hala Stulecia) oraz 14-15 czerwca w Warszawie (teren Wyścigów Konnych). Appetita zaprosiła uczestniczki Targów na cykl wykładów, poświęconych zdrowemu odżywianiu w czasie ciąży i karmienia oraz zrównoważonej diecie dziecka. Specjalistka w dziedzinie dietetyki Anna Kacperska podpowiadała, jak wykorzystać właściwości ziół i przypraw w codziennej diecie. W Strefie dobrego odżywiania na zwiedzających czekały także zdrowe koktajle owocowe i warzywne z dodatkiem przypraw Appetita oraz sampling próbek produktów marki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tomasz Kosik został powołany na członka Polskiej Rady Systemu GS1, organu doradczego i opiniującego Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu już po raz trzeci. Podczas kadencji, przypadającej na lata 2014-2017, będzie odpowiedzialny za upowszechnianie globalnych standardów i rozwiązań GS1 w Polsce, służących efektywnemu zarządzaniu łańcuchami dostaw.

30 i 31 maja br. w Warszawie odbędzie się szósta edycja Karuzeli Cooltury.  Partnerami tegorocznej Karuzeli Cooltury są marki Grupy Colian: Appetita, Goplana oraz Solidarność.

X