Jesteś tutaj

Appetita sponsorem Targów Mother & Baby 2014

Marka Appetita była sponsorem tegorocznej edycji Targów Mother & Baby, pierwszych na polskim rynku targów branży dziecięcej. W Strefie dobrego odżywiania, zorganizowanej w ramach wydarzenia, zwiedzający mieli okazję poznać ofertę marki oraz skorzystać z porad współpracującej z nią dietetyczki. Pierwsze tegoroczne Targi odbyły się 29-30 marca w Gdańsku w Hali AMBER EXPO, kolejne 24-25 maja we Wrocławiu (Hala Stulecia) oraz 14-15 czerwca w Warszawie (teren Wyścigów Konnych). Appetita zaprosiła uczestniczki Targów na cykl wykładów, poświęconych zdrowemu odżywianiu w czasie ciąży i karmienia oraz zrównoważonej diecie dziecka. Specjalistka w dziedzinie dietetyki Anna Kacperska podpowiadała, jak wykorzystać właściwości ziół i przypraw w codziennej diecie. W Strefie dobrego odżywiania na zwiedzających czekały także zdrowe koktajle owocowe i warzywne z dodatkiem przypraw Appetita oraz sampling próbek produktów marki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W okresie przedświątecznym Oranżada Hellena będzie promowana poprzez POSM w placówkach handlowych. Na materiałach wspierających sprzedaż przewidziano grafikę z wizerunkiem Kuby Wojewódzkiego i renifera.

Goplana, Grześki i Jeżyki, marki Grupy Colian, otrzymały prestiżowe wyróżnienia The Superbrands Ltd, niezależnej międzynarodowej organizacji, promującej ideę brandingu. Marki znalazły się wśród elitarnego grona silniejszych wizerunkowo marek na polskim rynku.

X

Przeczytaj również