Jesteś tutaj

Appetita sponsorem Targów Mother & Baby 2014

Marka Appetita była sponsorem tegorocznej edycji Targów Mother & Baby, pierwszych na polskim rynku targów branży dziecięcej. W Strefie dobrego odżywiania, zorganizowanej w ramach wydarzenia, zwiedzający mieli okazję poznać ofertę marki oraz skorzystać z porad współpracującej z nią dietetyczki. Pierwsze tegoroczne Targi odbyły się 29-30 marca w Gdańsku w Hali AMBER EXPO, kolejne 24-25 maja we Wrocławiu (Hala Stulecia) oraz 14-15 czerwca w Warszawie (teren Wyścigów Konnych). Appetita zaprosiła uczestniczki Targów na cykl wykładów, poświęconych zdrowemu odżywianiu w czasie ciąży i karmienia oraz zrównoważonej diecie dziecka. Specjalistka w dziedzinie dietetyki Anna Kacperska podpowiadała, jak wykorzystać właściwości ziół i przypraw w codziennej diecie. W Strefie dobrego odżywiania na zwiedzających czekały także zdrowe koktajle owocowe i warzywne z dodatkiem przypraw Appetita oraz sampling próbek produktów marki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Goplana, Grześki i Jeżyki, marki Grupy Colian, otrzymały prestiżowe wyróżnienia The Superbrands Ltd, niezależnej międzynarodowej organizacji, promującej ideę brandingu. Marki znalazły się wśród elitarnego grona silniejszych wizerunkowo marek na polskim rynku.

19 września Grupa Colian oficjalnie otworzyła nowy zakład. Nowoczesny kompleks produkcyjny, zlokalizowany w Bydgoszczy, wyposażono w innowacyjne linie produkcyjne. Inwestorem nowego obiektu jest Colian Centrum Logistyczne sp. z o.o., podmiot zależy w blisko 100% od spółki Colian Holding SA.

X