Jesteś tutaj

Cisowianka Perlage partnerem Teatru Wielkiego - Opery Narodowej

Cisowianka Perlage, która bardzo silnie kojarzona jest ze światem mody, aktywnie wspiera również kulturę i sztukę. Marka została na kolejny sezon partnerem Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

- Jest mi niezmiernie miło, że już drugi sezon Cisowianka Perlage jest partnerem Teatru Wielkiego - Opery Narodowej i że nasza współpraca stale się rozwija – mówi Marcin Marcin Fedisz, kierownik działu literackiego i marketingu Teatru Wielkiego Opery Narodowej - Mam szczerą nadzieję, że również w  kolejnym sezonie będziemy kontynuować nasze wspólne działania.

Nowy sezon Opera Narodowa wraz z Cisowianką Perlage otworzyła na początku listopada premierą opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki w reżyserii Davida Pountney’a. W ostatni piątek listopada odbyła się pierwsza baletowa premiera sezonu – „Poskromienie Złośnicy” Johna Cranko (wg Williama Shakespear’a).

- W tym sezonie w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej” zaplanowane jest aż osiem premier więc sezon zapowiada się wyjątkowo ciekawie. – mówi Agata Berndt, PR Manager Polskich Zdrojów dystrybutora Cisowianki Perlage – Jesteśmy zadowoleni, że dzięki dobrze rozwijającej się współpracy z tak szacowną instytucją możemy wspierać polską kulturę i sztukę.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już po raz 10-ty Nowy świat w Warszawie, wzorem Londynu, Paryża i Nowego Jorku, zamienił się w centrum polskiej mody i designu. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Cisowianki Perlage, która od lat aktywnie wspiera najlepszych projektantów mody w Polsce.

Cisowianka Perlage od kilku lat aktywnie angażuje się we wsparcie dla kultury i sztuki w Polsce. Już trzeci sezon z kolei marka współpracować będzie z Teatrem Wielkim – Operą Narodową.

X