Jesteś tutaj

Cisowianka z nagrodą Superbrands 2018

Cisowianka po raz dziewiąty z rzędu zdobywa tytuł Superbrands i Superbrands Polska Marka. O przyznaniu tytułów zadecydowali konsumenci.

Cisowianka od lat zajmuje czołowe miejsce wśród najsilniejszych marek w Polsce. Potwierdzeniem tej pozycji jest tytuł Superbrands przyznany Cisowiance już po raz dziewiąty z rzędu. Po raz szósty Cisowianka otrzymała również tytuł Superbrands Polska Marka.

O przyznaniu tytułów Superbrands 2018 zadecydowali wyłącznie konsumenci w ramach największego niezależnego badania marek w Polsce. Kluczowe kryterium brane pod uwagę to polecanie marki, które wyraża zaufanie i uznanie jakości. W ramach badania konsumenckiego realizowanego przez ARC Rynek i Opinia na łącznej próbie ponad 10 tysięcy respondentów, określany jest indeks siły marki Superbrands.

Statuetki dla najsilniejszych i najbardziej godnych zaufania marek na polskim rynku zostaną rozdane podczas uroczystej gali w maju 2018 r. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Najbardziej znany na świecie polski wyścig kolarski Tour de Pologne UCI World Tour oraz Cisowianka kontynuują współpracę w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konsumenci po raz kolejny wyróżnili Żywiec Zdrój w największym badaniu konsumenckim w Polsce przyznając marce tytuły Superbrands Polska Marka 2018 oraz Superbrands 2018. Certyfikaty stanowią dowód na to, że konsumenci doceniają zarówno troskę o najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów, jak i działania z zakresu społecznej odpowiedzialności firmy.

X

Przeczytaj również