Jesteś tutaj

Delikatesy Mięsne Gzella w Toruniu w nowej odsłonie

W Toruniu przy ul. Wojska Polskiego 43/45 otwarto po remodelingu Delikatesy Mięsne Gzella. Zmianom poddano nie tylko wygląd wnętrza, ale również jego wyposażenie. Na przybyłych konsumentów czeka nowoczesny piec konwekcyjny i lada grzewcza – to nowy standard wyposażenia punktów sprzedaży sieci. Firma Gzella stale inwestuje nie tylko w jakość swojej oferty – wysokojakościowych wędlin i mięs, lecz także w remodeling Delikatesów Mięsnych. W sklepie przy ul. Wojska Polskiego 43/45 w Toruniu modernizacji uległ m.in. wygląd ścian. Zagościła na nich efektowna fototapeta z motywem lasu, miejsca nieodłącznie kojarzącego się z lokalizacją firmy – Borami Tucholskimi oraz ozdobna biała cegiełka. Delikatesy Mięsne zostały też wyposażone w drewniane meble, które swoim naturalnym wyglądem nawiązują do rodzimych stron marki Gzella.

Kategoria: 

Podobne artykuły

8 kwietnia rozpoczął się kolejny etap akcji „Chrońmy Bory”, która powstała przy współpracy marki Gzella i Nadleśnictwa Osie. Do akcji mającej zakorzenić postawy proekologiczne włączyło się łącznie kilkadziesiąt osób – pracowników firmy z całymi rodzinami. 

Grupa Sokołów zapowiada powiększenie o spółki należące do Grupy Mięsnej Gzella. Konsolidacja, do której ma dojść w ramach umowy warunkowej, umocni pozycję połączonych podmiotów i ich marek na rynku krajowym i międzynarodowym. 

X