Jesteś tutaj

Finał urodzinowej loterii Hochland – To jest pyszne od 25 lat

Za nami finał loterii urodzinowej Hochland, w której do wygrania były niezwykle atrakcyjne nagrody główne – 5 samochodów Jeep Renegade. 9 lipca odbyło się spotkanie w trakcie którego zwycięzcy odebrali kluczyki do swoich nowych aut. Finał był także okazją do świętowania obchodów jubileuszu firmy – 25 lat Hochland na polskim rynku. Tego dnia nie zabrakło wielkich emocji, pięknych wspomnień i licznych niespodzianek. Komu tym razem sprzyjała fortuna i do kogo uśmiechnęło się szczęście w loterii Hochland?

Uroczysty odbiór nagród podczas finału wielkiej urodzinowej loterii – To jest pyszne od 25 lat!, odbył się 9 lipca w Warszawie. To wyjątkowe spotkanie poprowadził Maciej Dowbor. Wydarzenie rozpoczęło się niezwykłą podróżą w czasie, w którą zabrał zgromadzonych gości Dyrektor Generalny Hochland Polska – Piotr Knauer. Podsumował 25 lat firmy Hochland w Polsce, która na przestrzeni lat umacniała swoją pozycję, rozszerzając sukcesywnie portfolio, począwszy od budzących sentyment kultowych serów kremowych, po różne rodzaje serów żółtych, pleśniowych i pyszny ser twarogowy Kanapkowy. Wspaniały dorobek firmy, jej rozwój oraz innowacyjność – dziś owocują, m.in. w postaci niezwykłych akcji i loterii skierowanych do wszystkich miłośników serów Hochland, o czym opowiedział – Jacek Wyrzykiewicz – PR&Marketing Services Manager Hochland Polska.

Na scenie pojawił się także Radosław Jurkowski, Senior Brand Manager Hochland Polska, który opowiedział m.in. o kampanii „Szkolni przyjaciele” wspierającej Wielką Urodzinową Loterię. Ku zaskoczeniu zgromadzonych gości, na scenie pojawili się bohaterowie tej reklamy – Natalia i Antoni. Dziś już jako dorośli, ale nadal pozostający w przyjaźni ludzie, których losy połączyła niegdyś dziecięca przygoda na planie reklamowym Hochland. Ten niezwykle sentymentalny i radosny moment był najlepszym wstępem do kulminacyjnego punktu spotkania.

Gdy tylko Maciej Dowbor w towarzystwie Piotra Knauera rozpoczął wyczytywanie kolejnych imion laureatów, wiwatom i okrzykom radości nie było końca! Pani Anna… Pani Monika… Pani Maria… Pani Paulina… Pan Krzysztof. W momencie największej radości laureaci w towarzystwie najbliższych odbierali na scenie kluczyki do swojego nowego samochodu. Choć emocje odbierały mowę, zwycięzcy podzielili się z prowadzącym i gośćmi swoimi odczuciami. Każdy z nich miał swój przepis na sukces i swoje ulubione sery z portfolio Hochland Polska, jak Pani Anna, która zwycięstwo, jak sama powiedziała, zawdzięcza… miłości do pizzy. – Można powiedzieć, ze wygrałam dzięki temu, że cała nasza rodzina przepada za pizzą. – mówiła pani Anna. – Piekę ją co piątek, to taka nasza mała tradycja. A do pizzy używam tylko sera Hochland – i ten jeden okazał się właśnie tym szczęśliwy. W kuluarach niesamowitą historią podzieliła się również Pani Monika, która w Dzień Kobiet zarejestrowała jeden kod i to właśnie on przyniósł jej wspaniały prezent w postaci nowego samochodu. Zwieńczeniem uroczystości były pamiątkowe zdjęcia oraz urodzinowy tort, który podkreślał wyjątkową atmosferę tego radosnego dnia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wraz z początkiem października rusza Wielka Loteria, w której może wziąć udział każdy, kto zakupi serek Almette. Już po raz trzeci w ogólnopolskiej loterii „DOM od Almette” będzie można wygrać dom u podnóża Tatr. Oprócz tego rozlosowywane będą nagrody dzienne 7 x 1000 zł do końca trwania loterii.

Zadeklarowana kwota (na dzień 17 stycznia) zebrana podczas 25. Finału to już  62 418 767 zł. W zbiórkach uczestniczyło również wiele sklepów, na terenie których wolontariusze zbierali pieniądze, a także w akcję włączyły się inne firmy z branży FMCG, wspierając fundację.

X