Jesteś tutaj

FoodCare przeprosił Michalczewskiego

Firma FoodCare na łamach największych polskich gazet przeprosiła byłego boksera, Dariusza Michalczewskiego. Sprawa dotyczy wykorzystania przydomka boksera – „Tiger”, jako nazwy napoju energetycznego.

Na łamach m. in.: Gazety Wyborczej, pojawiły się przeprosiny o następującej treści: "FoodCare Sp. z o.o. przeprasza konsumentów napojów energetycznych "TIGER” oraz Pana Dariusza Michalczewskiego za dopuszczenie się czynów nieuczciwej konkurencji oraz naruszenia praw Dariusza Michalczewskiego poprzez bezprawne wprowadzenie do obrotu napoju pod nazwą "TIGER" lub "BLACK TIGER".

Jednocześnie opublikowano oświadczenie, że przeprosiny są formą wykonania wyroku Sądu Apelacyjnego w Krakowie, z 5 marca br. Jednocześnie firma poinformowała, że Sąd Apelacyjny w równolegle toczonym postępowaniu oddalił powództwo boksera dotyczące odszkodowania za wykorzystanie słowa „tiger”, po rozwiązaniu umowy promocyjnej z FoodCare.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Foto: Pixabay

Kategoria: 

Podobne artykuły

TIGER od września oferuje trzy witaminowe drinki, które dostarczają witamin i składników mineralnych. Nowość została już doceniona na rynku – Tiger 100% Magnesium zdobył złoty medal na XIX Międzynarodowych Targach Biznes Żywność Medycyna Auto Flota w Rzeszowie. 

Maryla Rodowicz została twarzą marki Gellwe - najpopularniejszej polskiej marki produktów deserowych i ciast, która podobnie jak Artystka nieustannie od ponad 30 lat podbija serca Polek i Polaków. Współpraca z tak wyjątkową i oryginalną gwiazdą uosabiającą wszystkie cechy charakteryzujące markę Gellwe, to zaszczyt - podkreśla Wiesław Włodarski właściciel firmy FoodCare.

X

Przeczytaj również