Jesteś tutaj

Grupa MBWS inwestuje w Łańcucie

W dniu 19 kwietnia 2017 r. prezes grupy MBWS Jean-Noël Reynaud oraz przedstawiciele lokalnych władz wmurowali kamień węgielny pod instalację do destylacji na terenie Fabryki Wódek „Polmos Łańcut”. Dzięki inwestycji fabryka w Łańcucie – dotychczas zajmująca się rozlewem trunków – stanie się centrum destylowania spirytusu na potrzeby działalności produkcyjnej MBWS w Polsce. Wartość inwestycji to około 20 mln euro. Łańcucka instalacja będzie jedną z największych inwestycji branży spirytusowej w Polsce na przestrzeni ostatnich kilku lat. Instalacja do destylacji zostanie wykonana z zastosowaniem nowoczesnych, proekologicznych technologii.

Kategoria: 

Podobne artykuły

„Poradnik Handlowca” otrzymał podziękowania od Tadeusza Zagórskiego, prezesa zarządu Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług za zaproszenie i organizację XVII Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa. A także za dotychczasową wzorową współpracę z NRZHiU.

Z okazji 1 czerwca podopieczni 432 domów opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce otrzymają słodkie prezenty od Fundacji „Wawel z Rodziną” i firmy Wawel SA. To już ósma edycja „Słodkiego Dnia Dziecka”, w ramach której do placówek trafi ponad 5 ton słodyczy.

X

Przeczytaj również