Jesteś tutaj

Grupa MBWS inwestuje w Łańcucie

W dniu 19 kwietnia 2017 r. prezes grupy MBWS Jean-Noël Reynaud oraz przedstawiciele lokalnych władz wmurowali kamień węgielny pod instalację do destylacji na terenie Fabryki Wódek „Polmos Łańcut”. Dzięki inwestycji fabryka w Łańcucie – dotychczas zajmująca się rozlewem trunków – stanie się centrum destylowania spirytusu na potrzeby działalności produkcyjnej MBWS w Polsce. Wartość inwestycji to około 20 mln euro. Łańcucka instalacja będzie jedną z największych inwestycji branży spirytusowej w Polsce na przestrzeni ostatnich kilku lat. Instalacja do destylacji zostanie wykonana z zastosowaniem nowoczesnych, proekologicznych technologii.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Trwają 16. letnie praktyki w Nestlé. Aż 7 lokalizacji w całym kraju przyjmie na 3-miesięczne płatne praktyki łącznie 75 studentów i absolwentów. Najlepsi otrzymają propozycję pracy.

60 tysięcy kilometrów na rowerach chcą wspólnie pokonać pracownicy Kompanii Piwowarskiej. To tegoroczny cel drugiej edycji akcji „Postaw na rower”. Zebraną w ten sposób kwotę przeznaczą na pomoc integracyjnym klubom rowerowym dla osób niewidomych w miastach, w których mieszczą się browary KP.

X