Jesteś tutaj

Gzella sadzi drzewa w ramach akcji „Chrońmy Bory”

8 kwietnia rozpoczął się kolejny etap akcji „Chrońmy Bory”, która powstała przy współpracy marki Gzella i Nadleśnictwa Osie. Do akcji mającej zakorzenić postawy proekologiczne włączyło się łącznie kilkadziesiąt osób – pracowników firmy z całymi rodzinami. Dzięki temu udało się zasadzić 2-letnie sadzonki brzozy, a wyznaczony teren zalesić o kilkaset nowych drzewek – - Jesteśmy przekonani, że akcja ma ogromny walor edukacyjny, szczególnie dzięki uświadomieniu, iż wycinka drzew jest ściśle związana z planem zagospodarowania lasu i wpływa istotnie na jego szybszy wzrost oraz zdrowie drzewostanu. Rodzinny charakter wydarzenia nie tylko zjednoczył naszych pracowników i dał im wiele satysfakcji, ale nauczył również najmłodszych uczestników jak delikatne są młode sadzonki oraz ile troski i pracy należy włożyć, aby zmieniły się one w silny, dający schronienie las  – mówi Karolina Kawczyńska, Dyrektor Marketingu w firmie Gzella. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Sokołów zapowiada powiększenie o spółki należące do Grupy Mięsnej Gzella. Konsolidacja, do której ma dojść w ramach umowy warunkowej, umocni pozycję połączonych podmiotów i ich marek na rynku krajowym i międzynarodowym. 

Projekt w formie kalendarza przygotowany został po raz trzeci z inicjatywy magazynu „Bussineswoman and life”. W ostatniej edycji projektu wzięli udział przedstawiciele świata show-biznesu.

X