Jesteś tutaj

Henkel Polska: dział Laundry & Home Care z nowym dyrektorem zarządzającym

Veli Dincel został mianowany dyrektorem zarządzającym działu Laundry & Home Care (środki do prania i czystości) w polskim oddziale firmy Henkel. Na nowym stanowisku odpowiada za wyniki sprzedaży oraz działania marketingowe wszystkich marek detergentowych Henkla obecnych na polskim rynku, do których należą m.in. Persil, Silan, Perwoll, Somat, Bref.

Veli Dincel związany jest z firmą Henkel od ponad 5 lat. Przed objęciem funkcji w Polsce piastował stanowisko dyrektora sprzedaży w Turcji oraz dyrektora zarządzającego w Regionie Adriatyku. Veli Dincel zastąpił na stanowisku Markusa Rauniga, który pełnił tę funkcję od 2012 r. W nowej roli będzie odpowiedzialny za wyniki sprzedaży i działania marketingowe działu Laundry & Home Care (środki do prania i czystości). Veli Dincel ma 46 lat. Jest absolwentem Wydziału Historycznego Uniwersytetu Boğaziçi w Stambule. Prywatnie interesuje się koszykówką.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Pierwsza edycja projektu „W drodze do pracy”, skierowanego do kobiet, długo pozostających poza rynkiem pracy, właśnie dobiega końca. 60 uczestniczek ukończyło z powodzeniem kursy aktywizacji zawodowej, podnosząc tym samym swoje szanse na rynku pracy. Na efekty nie trzeba było długo czekać: aż jedna trzecia pań biorących udział w szkoleniach i intensywnych treningach psychologicznych, znalazła już pracę.

Do 20 września br. trwa nabór do kolejnej edycji programu aktywizacji zawodowej „W drodze do pracy”, skierowanego do kobiet z województwa mazowieckiego, które od ponad roku pozostają bez pracy. Kolejna grupa 20 kobiet będzie miała możliwość bezpłatnego udziału w dwumiesięcznych specjalistycznych kursach i treningach psychologicznych, które przygotują je, by mogły na nowo odnaleźć się na rynku pracy.

X