Jesteś tutaj

Henkel Polska: dział Laundry & Home Care z nowym dyrektorem zarządzającym

Veli Dincel został mianowany dyrektorem zarządzającym działu Laundry & Home Care (środki do prania i czystości) w polskim oddziale firmy Henkel. Na nowym stanowisku odpowiada za wyniki sprzedaży oraz działania marketingowe wszystkich marek detergentowych Henkla obecnych na polskim rynku, do których należą m.in. Persil, Silan, Perwoll, Somat, Bref.

Veli Dincel związany jest z firmą Henkel od ponad 5 lat. Przed objęciem funkcji w Polsce piastował stanowisko dyrektora sprzedaży w Turcji oraz dyrektora zarządzającego w Regionie Adriatyku. Veli Dincel zastąpił na stanowisku Markusa Rauniga, który pełnił tę funkcję od 2012 r. W nowej roli będzie odpowiedzialny za wyniki sprzedaży i działania marketingowe działu Laundry & Home Care (środki do prania i czystości). Veli Dincel ma 46 lat. Jest absolwentem Wydziału Historycznego Uniwersytetu Boğaziçi w Stambule. Prywatnie interesuje się koszykówką.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Henkel Polska, jako jeden z kilkunastu liderów społecznej odpowiedzialności biznesu, zaangażował się w dyskusję nad rozwojem idei odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw w Polsce. Jej swoistym zapisem jest raport „Współodpowiedzialny Biznes 1989-2014”.

Henkel Polska otrzymał tytuł Solidny Pracodawca 2015 w ogólnopolskim konkursie Solidny Pracodawca Roku. Kapituła konkursu doceniła firmę za prowadzenie przemyślanej polityki personalnej, zwracając szczególną uwagę na doskonałe warunki pracy, w tym warunki socjalne oferowane pracownikom. 

X