Jesteś tutaj

Hochland wspiera lokalną społeczność

Hochland Polska przekazał w listopadzie Szkole Podstawowej w Kaźmierzu pracownię komputerową dla uczniów klas 4-6.  To duża pomoc dla niemal 400-tu wychowanków szkoły.

W uroczystości przekazania udział wzięli: Zenon Gałka Wójt Gminy Kaźmierz, Janusz Stróżyk Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego, Andrzej Pawłowski Prezes Stowarzyszenia Kaźmierz, Mariusz Pielucha Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaźmierzu, a ze strony Hochland Polska: Jacek Kostka Dyrektor Finansowy, Magdalena Ciszak Kierownik ds. Sprawozdawczości, Darek Brzostowski IT Manager, Jacek Wyrzykiewicz PR& Marketing Services Manager.   

Współczesna technologia informacyjna, która wyrosła na komputerach, ma obecnie olbrzymi wpływ na życie człowieka. Oczekiwania od dzisiejszej szkoły to przede wszystkim pomaganie uczniom w zdobywaniu przez nich wykształcenia. Ponieważ część tego wykształcenia stanowi przygotowanie do życia we współczesnym świecie, który trudno sobie wyobrazić bez komputerów, dlatego w edukacji dzieci i młodzieży musi być uwzględniony zakres wiedzy i umiejętności, który wiąże się z technologią informacyjną. Tylko wtedy szkoła ma szansę przygotować uczniów do życia w społeczeństwie informacyjnym. Proces ten wspiera aktywnie także Hochland Polska. – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Konkursy i zabawy dla najmłodszych – tak wyglądały pikniki rodzinne dla pracowników firmy Hochland Polska, zorganizowane w dwie kolejne soboty czerwca, na terenie Kaźmierza i Węgrowa, miejsc w których zlokalizowane są zakłady produkcyjne.

10 czerwca na uroczystej gali w Poznaniu spółka Hochland Polska świętowała 20 lat działalności. Jubileuszowa gala odbyła w Poznaniu w zabytkowej Sali Białej Bazaru Poznańskiego.

X