Jesteś tutaj

Hochland wspiera lokalną społeczność

Hochland Polska przekazał w listopadzie Szkole Podstawowej w Kaźmierzu pracownię komputerową dla uczniów klas 4-6.  To duża pomoc dla niemal 400-tu wychowanków szkoły.

W uroczystości przekazania udział wzięli: Zenon Gałka Wójt Gminy Kaźmierz, Janusz Stróżyk Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego, Andrzej Pawłowski Prezes Stowarzyszenia Kaźmierz, Mariusz Pielucha Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaźmierzu, a ze strony Hochland Polska: Jacek Kostka Dyrektor Finansowy, Magdalena Ciszak Kierownik ds. Sprawozdawczości, Darek Brzostowski IT Manager, Jacek Wyrzykiewicz PR& Marketing Services Manager.   

Współczesna technologia informacyjna, która wyrosła na komputerach, ma obecnie olbrzymi wpływ na życie człowieka. Oczekiwania od dzisiejszej szkoły to przede wszystkim pomaganie uczniom w zdobywaniu przez nich wykształcenia. Ponieważ część tego wykształcenia stanowi przygotowanie do życia we współczesnym świecie, który trudno sobie wyobrazić bez komputerów, dlatego w edukacji dzieci i młodzieży musi być uwzględniony zakres wiedzy i umiejętności, który wiąże się z technologią informacyjną. Tylko wtedy szkoła ma szansę przygotować uczniów do życia w społeczeństwie informacyjnym. Proces ten wspiera aktywnie także Hochland Polska. – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Za nami finał loterii urodzinowej Hochland, w której do wygrania były niezwykle atrakcyjne nagrody główne – 5 samochodów Jeep Renegade. 9 lipca odbyło się spotkanie w trakcie którego zwycięzcy odebrali kluczyki do swoich nowych aut. Finał był także okazją do świętowania obchodów jubileuszu firmy – 25 lat Hochland na polskim rynku. Tego dnia nie zabrakło wielkich emocji, pięknych wspomnień i licznych niespodzianek. Komu tym razem sprzyjała fortuna i do kogo uśmiechnęło się szczęście w loterii Hochland?

28 października w studio kulinarnym Smolna 8 Studio w Warszawie Hochland przygotował spotkanie pełne inspirujących i nowatorskich pomysłów, świetną zabawę, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz sporo niespodzianek. Wśród gości mogliśmy zobaczyć: Conrada Moreno, Marcina Budynka (właściciel Akademii Kulinarnej Marcina Budynka), Zuzannę Antecką (specjalistą ds. żywienia, psycholog).

X

Przeczytaj również