Jesteś tutaj

Jantoń zmienia nazwę na JNT Group

Zarząd firmy Jantoń, jednego z największych na polskim rynku producentów i dystrybutorów win oraz wyrobów winiarskich, podjął decyzję o zmianie nazwy spółki na JNT Group S.A. Sp.K. Przyjęcie nowej nazwy związane jest z dynamicznym rozwojem firmy oraz jej ekspansją na rynki międzynarodowe. Zmiana wejdzie w życie z dniem 1 lipca br.

Po licznych akwizycjach dokonanych przez firmę Jantoń, w skład przedsiębiorstwa obecnie wchodzi również spółka Platinum Wines oraz marka Wino Makłowicz czy Makłowicz Poleca. Nowa nazwa podkreśla więc rozbudowaną strukturę grupy. Jednocześnie ułatwi ona komunikację i ekspansję na rynkach międzynarodowych.

Firma Jantoń od dwóch lat bardzo dynamicznie rozwija się nie tylko na rynku polskim, ale także rozbudowuje sieć sprzedaży eksportowej, wchodząc na kolejne rynki zagraniczne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Czy listopadowe wyjazdy będą w tym roku bezpieczniejsze? Jest na to szansa dzięki kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” oraz aplikacji „Sprawdź promile” udostępnionej przez Kompanię Piwowarską. Akcje propagujące trzeźwość na drodze poparło już ponad milion kierowców.

6 listopada w Hotelu Ossa Congress & Spa odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji XX-lecia działalności Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. W uroczystości prowadzonej przez Grażynę Torbicką oraz Artura Żmijewskiego udział wzięło 800 osób.

X