Jesteś tutaj

Kamila Wójcik nową dyrektor sprzedaży w Henkel Polska

Kamila Wójcik objęła stanowisko dyrektor sprzedaży w dziale Laundry & Home Care (środki do prania i czystości) w Henkel Polska. Będzie odpowiadała za zarządzanie sprzedażą między innymi takich marek, jak Persil, Clin, Bref czy Silan oraz pracą ponad 150-osobowego zespołu.

Kamila Wójcik dołączyła do zespołu firmy Henkel Polska po 6-letniej pracy w firmie Johnson&Johnson, gdzie między innymi stała na czele działu sprzedaży. Wcześniej przez 11 lat pracowała w firmie PepsiCo, stopniowo awansując w strukturach działu sprzedaży tej firmy.

– Rozpoczynam swoją przygodę w Henklu z wielkim entuzjazmem. Praca w Dziale Sprzedaży jest dla mnie czymś więcej niż tylko dążeniem do osiągnięcia jak największych zysków – to przede wszystkim wiara w firmę i każdy jej produkt. Dział Sprzedaży to również zespół zaangażowanych osób, którzy dla mnie stanowią kluczowy zasób firmy. To od nich zależy finalny efekt działań, zadowoleni Klienci i Konsumenci. Dzięki ich pracy budujemy długoletnią lojalność wobec firmy i naszych marek. Taka jest moja filozofia, którą mam nadzieję wdrożyć również w pracy dla firmy Henkel – mówi Kamila Wójcik.

Nowa dyrektor sprzedaży jest absolwentką wydziału zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jest mężatką i ma dwoje synów w wieku 10 i 13 lat. Prywatnie fascynują ją kwiaty, a także zamki i pałace Dolnego Śląska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kiril Marinov został mianowany nowym dyrektorem zarządzającym działu Beauty Care (kosmetyków) w polskim oddziale firmy Henkel. Na nowym stanowisku odpowiada za tworzenie i realizację strategii marketingowych i sprzedażowych.

Konkurs zorganizowany przez firmę Henkel skierowany jest do studentów. Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować projekty w jednej z kategorii: działania prospołeczne, edukacja i kultura lub aktywności ekologiczne i prozdrowotne. 

X