Jesteś tutaj

Konferencja Wawel „Dobre składniki”

W dniu 17 października odbyła się konferencja prasowa marki Wawel – innowacyjny projekt „Dobre składniki”. Przyświecało jej hasło: „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”.

Wynika z niego , że kiedy ma się dobry nastrój to jest się dobry dla innych.

Przedstawiciele marki oraz eksperci przybliżyli temat dobrych składników stosowanych w firmie tworząc dobre słodycze , oraz co znaczy być dobrym. Wawel to wyjątkowe słodycze produkowane w oparciu o dobre składniki , dobrej jakości.

Wawel czyni również dobro wspierając swoimi inicjatywami i zaangażowaniem społecznym pięć organizacji pożytku publicznego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Często kiedy sięgamy po słodycze dopadają nas wyrzuty sumienia. Niestety wielu z nas nie potrafi żyć bez słodkiej przekąski. Dla tych, którzy pragną pogodzić zdrowy styl życia z odrobiną przyjemności, z pomocą przychodzi firma Wawel, która w swojej słodkiej ofercie posiada linię czekolad i wafelków bez dodatku cukru.

Wawel po raz kolejny został partnerem akcji „Choinki pod Choinkę”. W tym roku mieszkańcy 12 największych polskich miast otrzymają nie tylko świąteczne drzewka. Dzięki firmie Wawel do każdego z nich dołączony zostanie słodki upominek – paczka znanych i lubianych Michałków Białych z dodatkiem skórki pomarańczowej.

X

Przeczytaj również