Jesteś tutaj

Maspex w gronie najcenniejszych marek „Rzeczpospolitej”

Marki firmy Maspex zostały wyróżnione w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017. W gronie poddanych ocenie znalazło się 330 krajowych znaków towarowych ocenianych pod kątem wyceny, rozpoznawalności i popularności. W kategorii „Najmocniejsza polska marka – Napoje bezalkoholowe” po raz szósty zwyciężył Tymbark, który został oceniony wysoko również w podsumowaniu najcenniejszych marek. W zestawieniu z najsilniejszymi znalazł się na trzecim miejscu. Tę sama lokatę zdobył również ze względu częstotliwość wyboru, a także ocenę jakości, świadomości marki, postrzeganej wartości, stopy referencji, jak i prestiżu.

Trzecie miejsce zdobyła również marka Lubella w kategorii „Pozostałe produkty żywnościowe”. Pozostałe marki producenta, które również zostały wyróżnione to Łowicz, Kubuś, Tiger, Kotlin i Tarczyn.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowa propozycja od Lubelli – Mąka Uniwersalna, to nie tylko uniwersalność z nazwy – zapewnia producent.

Open’er Festival to obowiązkowy punkt na letniej mapie wydarzeń muzycznych. W tym roku po raz kolejny nie mogło na nim zabraknąć Tymbarku. Marka jest tradycyjnie obecna na największych wakacyjnych festiwalach, zachęcając do wspólnej zabawy, jak również do relaksu i odpoczynku w przerwach między koncertami w specjalnej strefie chillout.

X