Jesteś tutaj

Nivea buduje podwórka Talentów

Z myślą o młodych talentach i rodzinach z całej Polski, NIVEA zamierza  wybudować  dwadzieścia Podwórek Talentów NIVEA, które będą łączyły zabawę z nauką w trzech różnych strefach: aktywnej, naukowej i artystycznej.  

Każda z nich wyposażona będzie w nowoczesny sprzęt, kształtujący aktywność ruchową, wiedzę oraz kreatywność. Podwórka Talentów NIVEA składają się z 3 stref: aktywnej, naukowej i artystycznej, gdzie dzięki nowoczesnym urządzeniom dzieci będą mogły połączyć rozwój z dobrą zabawą. Naukowa strefa zaciekawi dzieci i rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek.  Sportowa część Podwórka Talentów NIVEA pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka, zaś a artystyczna część wzmaga kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy. Tereny, na których mogą powstać podwórka zgłaszają gminy lub szkoły. Później na poszczególne lokalizacje głosują internauci. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Przedszkole Nivea w październiku obchodzi swoje urodziny. Już od pięciu lat dzieci pracowników Nivea oraz BMP (Beiersdorf Manufacturing Poznań) mogą chodzić do przedszkola znajdującego się na terenie poznańskiej firmy.

Nivea Polska będzie po raz kolejny wspólnie z poznaniakami świętować Imieniny Świętego Marcina. Na Imieniny Ulicy, które odbędą się 11 listopada, firma przygotowała liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Główna z nich to gra miejska, która będzie nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do pomocy dzieciom z poznańskich domów dziecka.

X