Jesteś tutaj

Nivea buduje podwórka Talentów

Z myślą o młodych talentach i rodzinach z całej Polski, NIVEA zamierza  wybudować  dwadzieścia Podwórek Talentów NIVEA, które będą łączyły zabawę z nauką w trzech różnych strefach: aktywnej, naukowej i artystycznej.  

Każda z nich wyposażona będzie w nowoczesny sprzęt, kształtujący aktywność ruchową, wiedzę oraz kreatywność. Podwórka Talentów NIVEA składają się z 3 stref: aktywnej, naukowej i artystycznej, gdzie dzięki nowoczesnym urządzeniom dzieci będą mogły połączyć rozwój z dobrą zabawą. Naukowa strefa zaciekawi dzieci i rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek.  Sportowa część Podwórka Talentów NIVEA pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka, zaś a artystyczna część wzmaga kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy. Tereny, na których mogą powstać podwórka zgłaszają gminy lub szkoły. Później na poszczególne lokalizacje głosują internauci. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nivea Polska będzie po raz kolejny wspólnie z poznaniakami świętować Imieniny Świętego Marcina. Na Imieniny Ulicy, które odbędą się 11 listopada, firma przygotowała liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Główna z nich to gra miejska, która będzie nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do pomocy dzieciom z poznańskich domów dziecka.

Cały Poznań hucznie obchodził Dzień Niepodległości i Imieniny Ulicy Św. Marcin. Razem z poznaniakami świętowała Nivea Polska, która zapewniła uczestnikom wydarzenia wiele atrakcji. Najbardziej spektakularną okazała się gra miejska, w której wzięła udział rekordowa liczba uczestników!

X