Jesteś tutaj

Nivea buduje podwórka Talentów

Z myślą o młodych talentach i rodzinach z całej Polski, NIVEA zamierza  wybudować  dwadzieścia Podwórek Talentów NIVEA, które będą łączyły zabawę z nauką w trzech różnych strefach: aktywnej, naukowej i artystycznej.  

Każda z nich wyposażona będzie w nowoczesny sprzęt, kształtujący aktywność ruchową, wiedzę oraz kreatywność. Podwórka Talentów NIVEA składają się z 3 stref: aktywnej, naukowej i artystycznej, gdzie dzięki nowoczesnym urządzeniom dzieci będą mogły połączyć rozwój z dobrą zabawą. Naukowa strefa zaciekawi dzieci i rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek.  Sportowa część Podwórka Talentów NIVEA pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka, zaś a artystyczna część wzmaga kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy. Tereny, na których mogą powstać podwórka zgłaszają gminy lub szkoły. Później na poszczególne lokalizacje głosują internauci. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 13 marca przedstawiciele szkół, gmin, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych mogą wysyłać zgłoszenia wraz z filmem prezentującym talenty dzieci, do konkursu Podwórko Talentów Nivea. 

6 września w poznańskiej siedzibie firmy Nivea odbył się piknik dla dzieci z lokalnych domów dziecka. Wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 70 dzieci, zostało zorganizowane przez pracowników Nivea Polska i Beiersdorf Manufacturing Poznań w ramach wolontariatu pracowniczego. To jednocześnie rocznica trzech lat funkcjonowania programu wolontariatu pracowniczego w Nivea Polska i Beiersdorf Manufacturing Poznań. Globalnym celem programu jest wsparcie 1 miliona rodzin do 2020 r.

X

Przeczytaj również