Jesteś tutaj

Nowy model zarządzania w Grupie Ferrero

Decyzja o zmianie w sposobie zarządzania ma wzmocnić pozycję firmy na rynku produktów czekoladowych oraz wpłynąć na tempo wzrostu. Giovanni Ferrero, Chief Executive Officer Grupy Ferrero, od 1 września 2017 r. będzie pełnił funkcję Executive Chairman i kierował Grupą poprzez wyznaczanie długoterminowych strategii, kierunków rozwoju biznesu i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, zapewniając jednocześnie kontynuację kultury organizacyjnej i wartości wyznawanych i stosowanych przez firmę. Nowym Chief Executive Officer zostanie dotychczasowy menager, Lapo Civiletti. Zmiany kadrowe nastąpią również na innych stanowiskach – Jestem przekonany, że dzięki nowemu modelowi zarządzania wesprzemy rozwój naszej Firmy, pozostając wiernymi naszym korzeniom. Będzie to fundamentalny krok na drodze do połączenia tego, co „najlepsze z naszych światów”: jakości naszych ludzi, naszej doskonałości w zarządzaniu i wyróżniającego nas stylu przedsiębiorczości. Takie zestawienie to gwarancja sukcesu – poinformował Giovanni  Ferrero.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Ferrero i spółki powiązane („Ferrero”), która jest globalną firmą z branży słodyczy, poinformowała o osiągnięciu ostatecznego porozumienia, zgodnie z którym Ferrero przejmie od firmy Kellogg’s spółki zajmujące się produkcją m.in. ciastek, przekąsek owocowych, lodowych różków za kwotę 1,3 mld USD (1,16 mld EUR).

W ramach obchodów 50. rocznicy istnienia, Nutella rozpoczyna wielkie odliczanie do 18 maja br., kiedy w 160 krajach nastąpi równocześnie wielki finał urodzinowego świętowania.

X

Przeczytaj również