Jesteś tutaj

Powidła śliwkowe Herbapol idealne do świątecznych wypieków

Wielkanoc jest czasem przyrządzania i smakowania ciast i wypieków. Z myślą o konsumentach, którzy samodzielnie przygotowują wypieki oraz lubiących przetwory owocowe, firma Herbapol proponuje swoje produkty. Jednym z nich są powidła śliwkowe ze śliwek węgierek, które mogą być dodatkiem do ciast i mazurków wielkanocnych. Dżemy i powidła z Herbapolu wyprodukowane są na bazie sprawdzonych receptur i wyselekcjonowanych owoców wyhodowanych przez rodzimych producentów. Produkty te nie zawierają gumy guar. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Równo 50 lat temu w Nowym Jorku powstała firma PepsiCo, która z czasem stała się światowym potentatem w produkcji artykułów spożywczych i napojów. Dzisiaj konsumenci w ponad 200 krajach na całym świecie sięgają po produkty PepsiCo miliard razy dziennie. Rozwój notowanej na nowojorskiej giełdzie firmy w ciągu pół wieku działania obrazuje fakt, że 100 dolarów zainwestowanych w 1965 roku w akcje PepsiCo było na koniec 2014 roku warte prawie 43 000 dolarów.

P&G, lider w dziedzinie zrównoważonego rozwoju ogłasza kolejny program, mający na celu ograniczenie wpływu na środowisko. Do produkcji 230 milionów opakowań kluczowych produktów, takich jak Ariel, Lenor, Dash i Downy Unstopabbles firma planuje wykorzystać materiały powstałe z odpadów poużytkowych (PCR). P&G zachęca jednocześnie swoich globalnych dostawców do większego wykorzystania PCR w swoich wyrobach. Program jest znaczącym krokiem w realizacji wizji firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju.

X