Jesteś tutaj

Powidła śliwkowe Herbapol idealne do świątecznych wypieków

Wielkanoc jest czasem przyrządzania i smakowania ciast i wypieków. Z myślą o konsumentach, którzy samodzielnie przygotowują wypieki oraz lubiących przetwory owocowe, firma Herbapol proponuje swoje produkty. Jednym z nich są powidła śliwkowe ze śliwek węgierek, które mogą być dodatkiem do ciast i mazurków wielkanocnych. Dżemy i powidła z Herbapolu wyprodukowane są na bazie sprawdzonych receptur i wyselekcjonowanych owoców wyhodowanych przez rodzimych producentów. Produkty te nie zawierają gumy guar. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Zarząd Atlanta Poland informuje, że w dniu 26 września Dariusz Romuald Mazur złożył rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Spółki oraz stanowiska Członka Zarządu Spółki ze skutkiem na koniec dnia 26 września br.

3-5 października w Łodzi odbywać się będą VII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i  Regionalnej NATURA FOOD, grupujące producentów żywności z Polski i zagranicy. Poprzednia edycja przyciągnęła aż 12 tys. gości poszukujących jedzenia nie tylko smacznego, ale i zdrowego. W tym roku wśród wystawców znajdzie się również wielkopolska marka Międzychód.

X