Jesteś tutaj

Powidła śliwkowe Herbapol idealne do świątecznych wypieków

Wielkanoc jest czasem przyrządzania i smakowania ciast i wypieków. Z myślą o konsumentach, którzy samodzielnie przygotowują wypieki oraz lubiących przetwory owocowe, firma Herbapol proponuje swoje produkty. Jednym z nich są powidła śliwkowe ze śliwek węgierek, które mogą być dodatkiem do ciast i mazurków wielkanocnych. Dżemy i powidła z Herbapolu wyprodukowane są na bazie sprawdzonych receptur i wyselekcjonowanych owoców wyhodowanych przez rodzimych producentów. Produkty te nie zawierają gumy guar. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

W ramach dwóch kolejnych edycji akcji sportowo-charytatywnej „Chodźmy pomagać” 80 pracowników firmy Henkel z całej Polski „wychodziło”  łącznie blisko 42 tysiące zł. Ten charytatywny fundusz został w całości przekazany na rzecz warszawskiego Stowarzyszenia Otwarte Drzwi, którego misją jest przeciwdziałanie wykluczeniu i marginalizacji osób dotkniętych trudną sytuacją życiową.

28 maja br. Komisja Europejska zatwierdziła przejęcie spółki Sokołów przez Danish Crown. Decyzja została podjęta zgodnie z unijnym rozporządzeniem w sprawie kontroli łączenia przedsiębiorstw – poinformowała FAMMU/FAPA. Komisja stwierdziła, że przejęcie Sokołowa nie wzbudza zastrzeżeń związanych z zasadami konkurencji.

X

Przeczytaj również