Jesteś tutaj

Prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i Interferie na rok 2018

Dnia 11 stycznia br. w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbyła się prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i sieci hoteli Interferie. Redakcja Poradnika Handlowca/Poradnika Restauratora uczestniczyła w tym wydarzeniu. Prezes KGHM TFI S.A., Jacek Drobny przedstawił zebranym plan inwestycji rozwojowych i modernizacyjnych na ten rok. Wśród planowanych przedsięwzięć znalazły się m.in. gruntowna przebudowa obiektów w Dąbkach oraz Kołobrzegu, a także budowa basenu w Połczynie Zdroju. Inwestycje modernizacyjne mają podnieść standard oraz poprawić estetykę już istniejących placówek. Przedstawiono również ofertę Polskiej Grupy Uzdrowisk oraz sieci hoteli Interferie wraz z zarysem historii firm. Miała też miejsce prezentacja oferty producenta wód Staropolanka. Woda pochodzi z czterech ujęć i jest sprzedawana w wariantach o różnym stopniu zmineralizowania. Rocznie producent wypuszcza na rynek 70 mln litrów wody mineralnej. Część oficjalną zakończył występ gwiazdy wieczoru – Ani Wyszkoni z zespołem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Studenci z całej Polski będą mieli szansę samodzielnie zrealizować projekty w ramach specjalnego programu stażowego Mars Business Experience. Podróż w świat wielkiego biznesu, praca w międzynarodowym środowisku i realizacja odpowiedzialnych działań wynikających z realnych potrzeb firmy – to wyzwania, które czekają na stażystów z Marsa. Najlepsi studenci otrzymają szansę uczestnictwa w 3-letnim prestiżowym Mars Leadership Program i dołączenia na stałe do firmy.

Kompania Piwowarska po raz kolejny zaprasza studentów do uczestnictwa w praktykach letnich. Trwający 6 tygodni program pozwala młodym ludziom postawić pierwsze kroki w branży piwowarskiej. Do zdobycia jest cenne doświadczenie zawodowe oraz szansa, by zostać zaproszonym do jednej z prowadzonych później rekrutacji.

X

Przeczytaj również