Jesteś tutaj

Przysnacki x Chrum.Com – limitowana Chipsterska kolekcja

We współpracy marki snackowej Przysnacki  z niezależną marką odzieżową Chrum.com, powstała limitowana kolekcja ubrań  o nazwie „Chipster”, w której znajdują się luźne i wygodne T-shirty, tanktopy i bluzy z kapturem, a także wakacyjne akcesoria, np. workoplecaki na plażę.

Kolekcję „Chipster” cechuje oryginalny wzór graficzny inspirowany folkowymi korzeniami marki Przysnacki. Ciuchy i akcesoria są starannie zaprojektowane przez Chrum.com i uszyte w Polsce, z wysokiej jakości bawełny i lnu.  Całość będzie można wzbogacić kolorowymi, doczepianymi „narzepkami” z dowcipnym nawiązaniem do chipsowania.

– Robimy fajne ciuchy dla fajnych ludzi. Bawimy się słowem i obrazkiem, bawimy się popkulturą. I z tego miksu wychodzą nasze, całkiem sympatyczne ciuchy – mówi Bartek Nowakowski, założyciel i właściciel marki odzieżowej Chrum.com

Kim jest Chipster? Wg Bartka: – Każdy żyjący człowiek je chipsy. Chipster to Ty i Ja.

Limitowaną Chipsterską Kolekcję Chrum.com x Przysnacki można kupić w sklepie internetowym ww.chrum.com oraz w sklepach stacjonarnych i w mobilnym Chrum.Trucku podczas wakacyjnych eventów plenerowych.

Działania promujące kolekcję obejmą takie portale jak Facebook, Instagram, reklamę na smartfonach oraz kampanię displayową na największych portalach internetowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

200 osób ma do końca lutego przyszłego roku znaleźć pracę w nowym zakładzie należącym do grupy Kellogg, który powstał w podstrefie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kutnie. W fabryce uruchomiono najnowocześniejszą linię produkcyjną chipsów.

X