Jesteś tutaj

Siłownie w plenerze w ramach akcji „Nestlé porusza Polskę”

Do 10 marca gminy, które chciałyby mieć na swoim terenie siłownie plenerowe mogą zgłaszać się do akcji „Nestlé porusza Polskę”. W siłowniach , które zostaną wybudowane w zwycięskich gminach znajdzie się po 9 urządzeń: surfer i twister, orbitrek i biegacz, wioślarz, drabinka i podciąg nóg, rower i jeździec. O tym, gdzie powstana siłownie zadecydują w głosowaniu lokalne społecznośći. Rozpocznie sie ono 10 maja br.

Kategoria: 

Podobne artykuły

O właściwych porcjach żywieniowych dyskutowali 16 marca w Parlamencie Europejskim w Brukseli, wraz z europarlamentarzystami, naukowcy, politycy, pracownicy służby zdrowia, przedstawiciele przemysłu spożywczego i konsumenci z całej Europy, podczas zorganizowanego z inicjatywy Nestlé konwentu „Zdrowsze Porcje na rzecz Zdrowszej Diety”.

150 lat temu szwajcarski farmaceuta Henri Nestlé stworzył Farine Lactée – produkt, którego zadaniem było ratowanie życia dzieci, które nie mogły być karmione piersią. Od tego czasu produkty firmy Nestlé przeznaczone dla dzieci i niemowląt bardzo się zmieniły, ale cel ich tworzenia – troska o zdrowie i prawidłowy rozwój najmłodszych, pozostaje ten sam.

X