Jesteś tutaj

Siłownie w plenerze w ramach akcji „Nestlé porusza Polskę”

Do 10 marca gminy, które chciałyby mieć na swoim terenie siłownie plenerowe mogą zgłaszać się do akcji „Nestlé porusza Polskę”. W siłowniach , które zostaną wybudowane w zwycięskich gminach znajdzie się po 9 urządzeń: surfer i twister, orbitrek i biegacz, wioślarz, drabinka i podciąg nóg, rower i jeździec. O tym, gdzie powstana siłownie zadecydują w głosowaniu lokalne społecznośći. Rozpocznie sie ono 10 maja br.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W Lizbonie w obecności Przewodniczącego Komisji Europejskiej, José Manuela Barroso, a także Premiera oraz przedstawicieli rządu Portugalii, Wiceprezes i Dyrektor Zarządzający Nestlé S.A. na Europę, Laurent Freixe, podpisał z kluczowymi europejskimi partnerami firmy „Sojusz dla Młodych”.

Nadchodzące wakacje to idealna okazja dla młodzieży do większej aktywności fizycznej, w tym do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jedną z opcji jest ćwiczenie na siłowni plenerowej. Jeżeli w Twojej okolicy jeszcze takiej nie ma, weź udział w drugiej edycji programu „Nestlé porusza Polskę” w ramach, której firma ufunduje 16 siłowni zewnętrznych, po jednej w każdym województwie.

X