Jesteś tutaj

Soki Tymbarka będą lokowane w serialach telewizyjnych

Soki od Tymbarka pojawia się w serialach emitowanych w wiosennej ramówce telewizyjnej  Marka Tymbark widoczna była już w pierwszym sezonie serialu stacji TVN „Druga szansa”. Wkrótce o właściwościach soków Tymbark przypomną także bohaterowie kolejnych produkcji telewizyjnych, najpopularniejszych stacji. Obecność soków Tymbark ma przypomnieć widzom, że sięganie po nie to prosty i łatwy sposób, by codziennie o siebie zadbać. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Spośród bogatej oferty dostępnych w sklepach produktów do picia  warto sięgać po wartościowe soki 100%. Szczególnie mamy, wybierając sok, powinny zwracać uwagę na skład i wartości odżywcze. Soki 100% Tymbark  produkowane są bez dodatku cukru czy konserwantów. Wybierając sok 100% Tymbark mamy pewność, że składa się jedynie z naturalnych składników i nie zawiera sztucznych barwników.

Ruszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Młodzi piłkarze i piłkarki powalczą nie tylko o występ w finale na stadionie PGE Narodowym, ale także postawią pierwszy  krok w kierunku gry w biało-czerwonej koszulce. 

X