Jesteś tutaj

Tchibo rozbudowuje swoje centrum dystrybucyjne

Firma Tchibo na początku grudnia zakończy rozbudowę swojego centrum dystrybucyjnego na terenie Panattoni Park Cheb. Spowoduje to powiększenie powierzchni obiektu do 73 tysięcy mkw. Stanie się ono największym centrum dystrybucyjnym Tchibo w Europie Środkowo-Wschodniej. Pierwsza część centrum rozpoczęła działalność 2 grudnia zeszłego roku, a całkiem niedawno wyjechała z niego milionowa przesyłka. – Centrum dystrybucyjne w Chebie obsługuje obecnie nie tylko rynek czeski, ale także Słowację, Polskę, Węgry, Austrię, Szwajcarię oraz południe Niemiec. Średnio wysyłamy 25 tysięcy zamówień dziennie – powiedział Dyrektor Generalny Tchibo Praga, Richard Hodul. Nowe centrum dystrybucyjne specjalizuje się w obsłudze sprzedaży internetowej na rzecz klientów końcowych. Obejmuje ona magazynowanie, sortowanie, kompletację, pakowanie oraz wysyłkę artykułów, które klienci zamówili przez stronę internetową sklepu. Tchibo to niemiecka sieć sklepów, która początkowo oferowała jedynie kawę i produkty pokrewne. Dziś prowadzi również sprzedaż towarów konsumpcyjnych, których asortyment zmienia się co tydzień i jest bardzo zróżnicowany – od wyposażenia wnętrz, produkty ogrodnicze, przez modę, sport, po elektronikę i biżuterię.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowy sklep Tchibo został otwarty w centrum handlowym Sadyba Best Mall w Warszawie. To drugi sklep, bazujący na nowym koncepcie zapewniającym jeszcze bardziej unikalne doświadczenie zakupowe. Kolejna lokalizacja w portfolio sieci to potwierdzenie konsekwentnego rozwoju biznesu Tchibo w Polsce.

W najbliższą niedzielę 13 sierpnia br. Monika Mrozowska poprowadzi rodzinne warsztaty z robienia latawców we Władysławowie. Do tego na plażowiczów w strefie Tchibo Family czeka aromatyczna kawa, animatorzy, którzy zorganizują czas dla dzieci i strefa relaksu dla dorosłych.

X