Jesteś tutaj

TG Park rośnie w Radomiu

TG Park nie zwalnia w realizacji najnowszej inwestycji w Radomiu. Pierwsza hala o pow. 12 tys. mkw. została wybudowana i skomercjalizowana.

To druga inwestycja spółki TG Park w Radomiu. Park zlokalizowany jest w północnej części miasta przy drodze krajowej nr 9. Projekt zakłada budowę czterech hal magazynowych i magazynowo – produkcyjnych w klasie A. Łączna powierzchnia wynosi ok. 50 tys. mkw.

Pierwsza hala TG 1 o pow. 12 tys. mkw. została już wybudowana i skomercjalizowana. Powierzchnią podzieliły się firmy z branży tytoniowej i lekkiej produkcji.

Uzupełnieniem części magazynowej TG Parku są planowane dwa biurowce. Obszar objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzeni i sąsiaduje z „TSSE Wisłosan”.

Przypomnijmy, pierwsza inwestycja dewelopera zlokalizowana jest w południowej części Radomia przy ul. Samorządowej 12 i składa się z czterech hal o łącznej powierzchni 40 tys. mkw. Park etapu I także został skomercjalizowany w 100%.

Dużą zaletą TG Parku jest jego lokalizacja w północnej części Radomia, w przemysłowym otoczeniu wielu dużych firm. Teren ma także bardzo dobry dostęp do dróg krajowych (DK 9, DK 7 i DK 12). Podobnie, jak w poprzedniej inwestycji i tu hale realizowane są w systemie BTS (Build to suit), co oznacza, że klient otrzymuje obiekt „skrojony na miarę” – dopasowany do jego potrzeb i wymagań, pozwala mu to optymalnie wykorzystać powierzchnię.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Obecnie coraz częściej spotykamy się z oznaczeniem „Wolne od GMO”. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom swoich członków, Polska Izba Mleka podjęła prace nad opracowaniem systemu umożliwiającego certyfikację różnych systemów, zarówno zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, jak i systemów oceniających czy realizowana produkcja może być określana jako wolna od GMO, alergenów lub glutenu.

Firma PepsiCo przyłączyła się do koalicji składającej się z 50 czołowych firm, uniwersytetów i partnerów naukowych związanych z branżą żywnościową tworząc EIT Food, inicjatywę Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT).

X