Jesteś tutaj

Advertisement

Tymbark na Open’erze

Open’er Festival to obowiązkowy punkt na letniej mapie wydarzeń muzycznych. W tym roku po raz kolejny nie mogło na nim zabraknąć Tymbarku. Marka jest tradycyjnie obecna na największych wakacyjnych festiwalach, zachęcając do wspólnej zabawy, jak również do relaksu i odpoczynku w przerwach między koncertami w specjalnej strefie chillout.

4 lipca rozpoczął się Open’er Festival. Do Gdyni jak co roku przybyły tysiące fanów dobrej muzyki, a towarzyszył im Tymbark. Ogromna strefa chillout zachęcała do odpoczynku na wygodnych leżakach i orzeźwienia się owocowymi napojami. Dodatkowo na terenie całego festiwalu można było zaopatrzyć się w soki i napoje Tymbarku.

Przygotowana strefa Tymbarku to przestrzeń inspirowana festiwalową atmosferą i  trendami panującymi obecnie na największych muzycznych wydarzeniach. Unikalny design, efektowne oświetlenie i przede wszystkim – powierzchnia dostosowana do potrzeb fanów muzyki to wyróżniki opensphere Tymbarku. Kolejny raz ta przestrzeń budzi ciekawość festiwalowiczów i pozwala im odpocząć, porozmawiać ze znajomymi oraz przygotować się na kolejne koncerty.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jak co roku na Open’er Festiwal do Gdyni przybyły tysiące fanów muzyki, a wraz z nimi – Tymbark, który  przygotował dla wszystkich wyjątkową atrakcję. Ogromna strefa chillout’u zachęca do odpoczynku na wygodnych leżakach, orzeźwienia się owocowymi napojami i zaopatrzenia w unikalne festiwalowe gadżety – Tymbarkowe bandany i workoplecaki. 

Marki firmy Maspex zostały wyróżnione w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017.

X

Przeczytaj również