Jesteś tutaj

Warsztaty kulinarne z Lazurem

W piątek, 1 grudnia w studiu kulinarnym Cook Up Mokotów w  Warszawie odbyły się warsztaty zorganizowane przez Firmę Lazur. Poprowadziła je Sandra Kotowicz, znana z udziału w programie Top Chef. Uczestniczyło w nich ponad 20 osób , które wspólnie z szefową kuchni gotowały dania z dodatkiem serów firmy Lazur . Wśród przygotowanych dań znalazły się: sałatka z gruszką, rukolą i serem pleśniowym, pierogi z nadzieniem z kaczki i serem , czy zupa grzybowa.

Warsztaty poprzedziła prezentacja, w czasie której zebrani goście mogli dowiedzieć się m.in.: o zmianach w zarządzie przedsiębiorstwa, czy nowych produktach oferowanych przez firmę.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wawel to polska marka, która od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem konsumentów. Bogata historia firmy oraz przemiany, jakie przechodziły jej produkty i etykiety stały się inspiracją dla organizatorów Dni Designu w Stalowej Woli – na wystawie, organizowanej pod koniec września, można będzie zobaczyć historyczne i współczesne opakowania Wawel.

W dniu 17 października odbyła się konferencja prasowa marki Wawel - innowacyjny projekt „Dobre składniki”. Przyświecało jej hasło: „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”. 

X