Jesteś tutaj

Wiemy, gdzie powstaną siłownie plenerowe, ufundowane przez Nestlé!

30 czerwca zakończyło się internetowe głosowanie w ramach programu „Nestlé porusza Polskę”, w którym gminy walczyły o budowę siłowni plenerowych. W całym kraju można było głosować na blisko 500 zgłoszonych lokalizacji. Dzięki zaangażowaniu internautów, w Szczytnej, Pruszczu, Bytomsku oraz 13 innych lokalizacjach powstaną siłownie terenowe ufundowane przez Nestlé.

„Nestlé Porusza Polskę” to program, poprzez który firma wspiera Polaków w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia. W tegorocznej, drugiej już edycji, Nestlé sfinansuje kolejnych 16 siłowni plenerowych po 1 w każdym województwie. Głosowanie zakończyło się 30 czerwca br. Dzięki zaangażowaniu internautów już wkrótce mieszkańcy wybranych gmin będą mogli aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Pełna lista lokalizacji, które uzyskały największą ilość głosów:

 1. Szczytna, woj. dolnośląskie
 2. Pruszcz, woj. kujawsko-pomorskie
 3. Bytomsko, woj. małopolskie
 4. Karolewo, woj. warmińsko-mazurskie
 5. Nowoberezowo, woj. podlaskie
 6. Poniatowa, woj. lubelskie
 7. Sędziszów, woj. świętokrzyskie
 8. Drwalew, woj. mazowieckie
 9. Pyskowice, woj. śląskie
 10. Stalowa Wola, woj. podkarpackie
 11. Puszyna, woj. opolskie
 12. Powiercie, woj. wielkopolskie
 13. Jasień, woj. lubuskie
 14. Pabianice, woj. łódzkie
 15. Ciecholewy, woj. pomorskie
 16. Choszczno, woj. zachodniopomorskie
Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Nestlé zobowiązała się do zmniejszenia ilości cukru w swoich produktach w Europie o 18 tys. ton, co odpowiada 5 mld kostek cukru. Swoje założenie zamierza zrealizować do 2020 r. W przełożeniu produkty Nestlé w Europie będą miały średnio o 5% mniej cukru niż obecnie. 

Deserki mleczne Jogolino stworzone są z myślą o najmłodszych. W ich składzie znajdują się składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju kośćca malucha – białko oraz wapń. Na rynku dostępnych jest kilka wariantów smakowych deserów Nestlé Jogolino: smak naturalny, morela, jagoda, gruszka, malina. Do gamy smaków dołączy wkrótce truskawka. 

X

Przeczytaj również