Jesteś tutaj

Zbigniew Dyśko stanie na czele Froneri

Obecnie kierujący Zieloną Budką Zbigniew Dyśko zostanie prezesem spółki Froneri. Decyzja ta związana jest z przejściem na emeryturę dotychczasowego prezesa spółki, Witolda Michalika. Froneri powstała w 2016 r. jako globalna spółka joint venture utworzona na mocy porozumienia między Nestlé i Grupą R&R.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Producent lodów Zielona Budka do oferty familijnych Lodów ze smakiem o pojemności 1000 ml dołączy nowe smaki: Mascarpone z sosem z owocami leśnymi czyli SMAK ROKU 2017, dostępny w lodach familijnych 1000ml, jak i gastronomicznych 5000ml. Ponadto ofertę wzbogacą lody Karmel z Solą, które do tej pory dostępne były tylko w segmencie HoReCa oraz Lody Ciasteczkowe z sosem malinowym. 

Froneri, nowa spółka joint venture z siedzibą w Wielkiej Brytanii, utworzona na mocy porozumienia między Nestlé i Grupą R&R, będzie obecna m.in. na rynku europejskim, bliskowschodnim, argentyńskim, australijskim, brazylijskim i filipińskim. Zgodnie z planami to lodowe joint venture ma swoją działalnością obejmować ponad 20 państw i zatrudniać 15 000 osób. Szacowany obrót ze sprzedaży produktów spółki ma wynieść około 2,7 mld CHF.

X