Jesteś tutaj

Zmiana w zarządzie Hortex sp. z o.o.

Rada Nadzorcza spółek z Grupy Hortex podjęła decyzję o powołaniu Pana Pawła Gurgula na stanowisko Prezesa Zarządu Grupy Hortex z dniem 1 czerwca 2018 r.

Paweł Gurgul posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży FMCG w Polsce. Przez ostatnie 3 lata pełnił funkcję Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu w PepsiCo Polska, a wcześniej zdobywał doświadczenie w Kraft Foods Polska, m.in. w obszarach sprzedaży i strategii.

Z dniem 1 czerwca br. Paweł Gurgul obejmie stanowisko Prezesa Zarządu spółki Hortex sp. z o.o. zajmującej się produkcją i sprzedażą soków, nektarów, napojów i koncentratów oraz Ortika Polska sp. z o.o. – skupiającej całość działalności mrożonkowej.

Pan Tomasz Kurpisz pozostanie na stanowisku Prezesa Zarządu Grupy Hortex do dnia 31 maja 2018 r.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Program Hortex Premia przygotowany i realizowany od 2012 roku przez Sodexo Benefits and Rewards Services został uznany za najlepszy program lojalnościowy B2B w plebiscycie Loyalty Awards 2015.

Grupa Hortex ma nowego właściciela. Jest nim Fundusz Mid Europa Partners. Podpisano już porozumienie, ale ostateczna decyzja o transakcji czeka na zgodę UOKiK.

X