Jesteś tutaj

Zmiany w kadrze zarządzającej LOTTE Wedel

Spółka LOTTE Wedel – będąca właścicielem najsilniejszej marki czekoladowej w Polsce, ogłosiła zmiany kadrowe w zarządzie. Maciej Herman awansował na stanowisko Dyrektora Zarządzającego firmy. Monika Kolano-Wysokińska objęła funkcję Dyrektora Marketingu, a Dyrektorem Sprzedaży został Krzysztof Stepnowski. Do zespołu zarządzającego dołączyła też Inga Pyd jako Dyrektor Personalny i Administracji.

Z początkiem kwietnia w kadrze zarządzającej LOTTE Wedel nastąpiły kluczowe zmiany. Maciej Herman, pełniący do tej pory funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu, został nowym Dyrektorem Zarządzającym. Swoją karierę w LOTTE Wedel rozpoczął w 2008 roku, mając już szerokie doświadczenie w branży FMCG. W czasie kierowania przez niego działem sprzedaży i  marketingu Wedel osiągnął rekordowe wyniki pod względem wartości produkcji i sprzedaży w całej historii firmy. Był odpowiedzialny między innymi za nowe podejście komunikacyjne Wedla, docenione złotą statuetką Effie za kampanię „W kuchni z Wedlem”.

Do Zarządu LOTTE Wedel dołączyli Monika Kolano-Wysokińska oraz Krzysztof Stepnowski.

Monika Kolano-Wysokińska, wcześniej Kierownik Marketingu, objęła stanowisko Dyrektora Marketingu. Jest związana z firmą od 2 lat, była odpowiedzialna między innymi za wprowadzenie nowej platformy komunikacyjnej marki Wedel.

Krzysztof Stepnowski objął funkcję Dyrektora Sprzedaży, wcześniej zajmował stanowisko Kierownika Sprzedaży Terenowej.

Do zespołu zarządzającego dołączyła też Inga Pyd jako Dyrektor Personalny i Administracji. Poprzednio pracowała w firmach Avon Cosmetics i Pepsi.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Wedel po raz kolejny świętuje Międzynarodowy Dzień Czekolady w centrum Warszawy i zaprasza do podziwiania dwumetrowego Pałacu Kultury i Nauki wykonanego w całości z 440 kg wedlowskiej czekolady.

Producent ptasiego mleczka kręci reklamówki i rusza głębiej za ocean – informuje Puls Biznesu. – Skoro wódce Chopin udało się w Stanach osiągnąć sukces, to nie ma powodu, by nie udało się Wedlowi. My chcemy być drugą rozpoznawalną polską marką na tamtejszym rynku - zapowiada Witold Ziobrowski, dyrektor zarządzający Lotte Wedel.

X