Jesteś tutaj

Zrelaksuj się z DrWitt Premium Active Drink

Do oferty DrWitt Premium dołączyły niedawno funkcjonalne drinki witaminowe: DrWitt Premium Active Drink KONCENTRACJA oraz DrWitt Premium Active Drink ODPORNOŚĆ. Teraz dołącza do nich trzecia propozycja – DrWitt Premium Active Drink RELAKS. Każda z nowości odpowiada w 100% na konkretne potrzeby organizmu. Produkty z tej linii są dostępne w sprzedaży vendingowej, na stacjach paliw, w drogeriach oraz sieciach Cash&Carry. DrWitt od lat proponuje produkty wzbogacone w witaminy i minerały oraz dodatki funkcjonalne wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Marka kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i proponuje im witaminowe drinki. To idealne uzupełnienie oferty ukierunkowanej na wsparcie zdrowia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tradycyjnie przed meczem finałowym Pucharu Polski rozgrywany był na Stadionie PGE Narodowym w dniu 2 maja br. finał XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

W tegorocznym Polskim Konkursie Reklamy KTR - największym i najbardziej znanym festiwalu kreacji reklamowej firma Grupa Maspex Wadowice została ogłoszona Reklamodawcą Roku, a także otrzymała aż 9 prestiżowych nagród za ubiegłoroczną kampanię marki Tiger.

X