Jesteś tutaj

Advertisement

Netto: Biała sobota w Tychach

5 stycznia br. w sklepie Netto w Tychach przy ul. Borowej 150 każdy chętny mógł za darmo sprawdzić, jaki ma poziom cukru we krwi i czy nie zagraża mu cukrzyca. Akcja jest częścią kampanii profilaktycznej „Zatrzymać cukrzycę", prowadzonej od ponad trzech lat przez sieć handlową Netto. Badania odbywają systematycznie w różnych miastach Polski i każdorazowo przyciągają setki osób.

Dotychczas z profilaktycznych badań w ramach kampanii Zatrzymać Cukrzycę w różnych miastach Polski skorzystało kilkanaście tysięcy osób.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

15 października został otwarty kolejny sklep sieci Netto w Poznaniu i 349 w Polsce.  Netto przy ul. Kasprzaka 13 ma powierzchnię 700 m2, a na jego terenie klienci - oprócz standardowych alejek zakupowych - znajdą również stoiska poddzierżawców.

Netto wprowadza właśnie nowy program lojalnościowy dla swoich klientów. Akcja edukacyjna „Ze Scottiem dookoła świata” kierowana jest do rodzin z dziećmi. Za każde wydane w Netto 25 zł będzie można otrzymać prezent w postaci zestawu 4 kart do kolekcjonowania i zabawy.

X