Jesteś tutaj

Seminarium dotyczące potencjału i szans rozwoju na rynku Hongkongu

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbędzie się seminarium na temat potencjału i szans rozwoju na rynku Hongkongu.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się Maciej Wilk – Dyrektor Rady Rozwoju Handlu Hongkongu w Warszawie (HKTDC – Hong Kong Trade Development Council), Dr Darren Chong – Dyrektor w PwC na kraje Europy Środkowo-Wschodniej, Rosję i Eurazję oraz Jacek Strzelecki – Ekspert ds. chińskiego rynku rolno-spożywczego, a ponadto, przedsiębiorcy działający na tym rynku.

Wydarzenie organizowane jest przez Wielkopolskie COIE przy Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z Hong Kong Trade Development Council (HKTDC).

Pliki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon program_seminarium_coie_hktdc_06122018.pdf459 KB
Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się seminarium na temat potencjału i szans rozwoju na rynku Hongkongu. Poradnik Handlowca uczestniczył w tym wydarzeniu.

Dnia 5 marca br. w hotelu Sheraton w Warszawie Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) zorganizowało przyjęcie z okazji chińskiego Nowego Roku – Roku Świni. Redakcja „Poradnika Handlowca” uczestniczyła w tej uroczystości.

X

Przeczytaj również