Jesteś tutaj

#Sztuka_Win(n)a

Wino to sztuka – począwszy od pędu winorośli, w której widać przyszły zamysł winiarza, po niepowtarzalny smak zamknięty w butelce. Taką właśnie win(n)ą sztukę koneserzy i amatorzy prosecco czy pinot noir odnajdą podczas tegorocznej 4. edycji międzynarodowych targów Wine Expo Poland.

Przedstawiciele branży wina z Polski i ze świata spotkają się w Warszawie, tradycyjnie w ostatni weekend października (26-27 października). Każdy zainteresowany najnowszymi trendami, nawiązaniem nowych relacji biznesowych, czy rozwijaniem wiedzy powinien tu być, bo nauka, spełnianie pasji, sukces w biznesie to przecież sztuka. I wino jest temu winne.

Przekraczając próg nowej warszawskiej hali Global Expo uczestnikom z pewnością z wrażenia zakręci się w głowach. Przez dwa dni odkrywać będą winną sztukę podczas warsztatów i seminariów, podczas degustacji – delektując się winnymi smakami dotychczas niedostępnymi w Polsce i prowadząc owocne rozmowy z producentami-pasjonatami m.in. z Włoch, Portugalii czy Hiszpanii. Dodając do tego eksperckie spotkania i merytoryczną debatę o rynku wina w Polsce namalujemy inspirujący obraz, który każdy z uczestników może zinterpretować na własny sposób, jak to ze sztuką bywa. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W dniach  26-27 października Centrum Konferencyjno-Targowe przy ul. Marsa 56c otworzyło drzwi przed różnorodnym światem wina, oliwy i ich gośćmi. Po raz 4. profesjonaliści i miłośnicy wina spotkali się w stolicy podczas najważniejszego dla branży wydarzenia – Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival.

Jutro, 26 października Centrum Konferencyjno-Targowe przy ul. Marsa 56c otworzy drzwi przed różnorodnym światem wina, oliwy i ich gośćmi. Po raz 4. profesjonaliści i miłośnicy wina spotkają się w stolicy podczas najważniejszego dla branży wydarzenia – Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival. Dlaczego trzeba tam być?

X

Przeczytaj również