Jesteś tutaj

Targi FRUIT LOGISTICA – fotorelacja

Targi FRUIT LOGISTICA odbyły się w dniach 5-7 lutego 2020 r. w Berlin ExpoCenter City i CityCube Berlin. W wydarzeniu wzięły udział firmy z wielu krajów, z każdego ogniwa łańcucha dostaw: od producentów i eksporterów, po importerów, hurtowników i detalistów; od specjalistów w dziedzinie hodowli i ochrony upraw, po ekspertów w dziedzinie technologii i pakowania; od operatorów transportu i logistyki, po agencje marketingowe i podmioty certyfikujące. Nie mogło zabraknąć również wystawców z Polski, a wśród nich Fructofresh oraz FH Nowalijka. W targach uczestniczyli też przedstawiciele „Poradnika Handlowca”.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Przed nami piąta już edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw i kolejna okazja do nawiązania udanych, skutecznych i szerokich kontaktów biznesowych. Swój udział w rozmowach handlowych edycji 2018 zgłosili już kupcy m.in. z Wietnamu, Hiszpanii, Hong Kongu, Turcji, Bułgarii, Pakistanu, Rumunii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Mołdawii. Kolejny raz na targach zagości pawilon włoski Bellavita. 

W dniu 24 kwietnia 2018 r. w Mexico City odbyła się największa konferencja branży mleczarskiej w Ameryce Łacińskiej „Foro Nacional De Lecheria”. Wydarzenie organizowane przez najpotężniejszą meksykańską organizację skupiającą producentów i przetwórców mleka – FEMELECHE La Federacion Mexicana de Lecheria A.C.

X