Jesteś tutaj

Targi Rabat Detal dla Dolnego Śląska

Do targów regionu południowo-zachodniego sieci Rabat Detal pozostało już tylko kilka dni. W spotkaniu uczestniczyć będzie ponad 300 osób oraz ponad 40 wystawców z wyjątkowymi ofertami handlowymi. Targi Regionalne sieci Rabat Detal to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy.

Dopasowano ofertę do lokalnych potrzeb konsumentów i uwarunkowań rynkowych, tak aby najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania franczyzobiorców i kontrahentów. Najważniejszym celem Targów Regionalnych jest nawiązanie relacji biznesowych. W tym roku możliwość uczestnictwa w targach będzie miało prawie 100% franczyzobiorców.

Sieć Sklepów Rabat ma już prawie 1200 sklepów na terenie Polski. Na rynku istnieje już ponad 20 lat. Sieć dąży do polepszania i podwyższania oferowanego wsparcia, w tym m.in również pomoc przy negocjacjach z dostawcami, gwarantowany znak handlowy czy też programy lojalnościowe i udział w prestiżowych targach handlowych organizowanych przez sieć.

To właśnie podczas Tragów Regionalnych pojawia się idealna okazja na zetknięcie właścicieli sklepów z kluczowymi producentami i dostawcami i nawiązania współpracy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z przyjemnością informujemy, że największe Targi Sieci Rabat Detal – Targi Centralne, odbędą się w tym roku w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle w dniach 15-16 czerwca. 

Targi dla regionu Dolnego Śląska zostaną zorganizowane w dniach 25-26 października w hotelu Sandra SPA w Karpaczu. To druga impreza targowa podczas 3. edycji Targów Regionalnych sieci Rabat Detal.

X