Jesteś tutaj

Targi sieci Rabat Detal

Data wydarzenia: 
2018-06-15
Nazwa: 
Tragi sieci Rabat Detal
Organizator: 
Rabat Detal
Adres: 
Hotel "Gołębiewski" w Wiśle

15-16 czerwca br. w hotelu „Gołębiewski” w Wiśle franczyzowa sieć detaliczna Rabat Detal organizuje dla swoich franczyzobiorców oraz współpracujących z siecią producentów targi handlowe. Sieć liczy już ponad 1100 sklepów, działa w trzech formatach: sklepy monopolowe, ogólnospożywcze i convenience. Powierzchnia poszczególnych placówek handlowych jest zróżnicowana: od 30 m2 po 200 m2. W ramach prowadzonej franczyzy sklepy nie tracą swej samodzielności. Coroczne targi to dla właścicieli sklepów okazja do zapoznania się z ofertą producentów oraz możliwość hurtowych zakupów na preferencyjnych warunkach. Oprócz tego dla uczestników przewidziano losowanie atrakcyjnych nagród. Pierwszy dzień targów zakończy uroczysta kolacja połączona z częścią integracyjno-rozrywkową. „Poradnik Handlowca” jest patronem medialnym targów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Targi dla regionu Dolnego Śląska zostaną zorganizowane w dniach 25-26 października w hotelu Sandra SPA w Karpaczu. To druga impreza targowa podczas 3. edycji Targów Regionalnych sieci Rabat Detal.

Z przyjemnością informujemy, że największe Targi Sieci Rabat Detal – Targi Centralne, odbędą się w tym roku w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle w dniach 15-16 czerwca. 

X