Jesteś tutaj

Targi spożywcze SALIMA 2020

Targi spożywcze SALIMA odbędą się w Brnie w dniach 20-23 kwietnia 2020 r. (edycja w latach parzystych). To najważniejsza impreza branżowa w Republice Czeskiej (równolegle odbywają się Międzynarodowe targi technologii spożywczych SALIMA TECHNOLOGY, Międzynarodowe targi młynarstwa, piekarnictwa i cukiernictwa MBK, Międzynarodowe targi wyposażenia dla handlu detalicznego, hoteli i gastronomii G+H, Międzynarodowe targi wina VINEX, Międzynarodowe targi opakowań i poligrafii EmbaxPrint). Polskie stoisko narodowe organizuje Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Źródło: Portal Promocji Eksportu

Kategoria: 

Podobne artykuły

W dniach 30 sierpnia – 2 września w Zakopanem odbędzie się 14. edycja festiwalu Spotkania z Filmem Górskim. Spotykają się tam miłośnicy gór i tylko gór. W ramach festiwalu poza filmami pokazywanymi w kinie Sokół można będzie spotkać się z wybitnymi wspinaczami, alpinistami, himalaistami, ratownikami TOPR, lekarzami, filmowcami oraz autorami książek. Odbędą się także zawody biegowe – Bieg Przedni, spotkania z blogerami – BloGÓRsfera, a także Akademia Górska, w ramach której zorganizowane zostaną warsztaty wspinaczki, pierwszej pomocy, nawigacji i wiele innych. „Poradnik Handlowca” jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Wino to sztuka – począwszy od pędu winorośli, w której widać przyszły zamysł winiarza, po niepowtarzalny smak zamknięty w butelce. Taką właśnie win(n)ą sztukę koneserzy i amatorzy prosecco czy pinot noir odnajdą podczas tegorocznej 4. edycji międzynarodowych targów Wine Expo Poland.

X