Jesteś tutaj

VIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych w sierpniu w Zakopanem

Każdego roku w sierpniu w Zakopanem swoje wyroby zaprezentują producenci m.in. żywności regionalnej z kraju oraz z zagranicy. Targi są doskonałą okazją do zapoznania się z dziedzictwem kulinarnym różnych regionów Europy, nie zabraknie również wyrobów rękodzieła ludowego charakterystycznego dla danego regionu. Wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe imprezy takie jak Festiwal Oscypka i Serów Wszelakich oraz pokazy kuchni regionalnych połączone z degustacją. Podczas Targów przeprowadzany jest też konkurs „Na najlepszy produkt Europejskich Targów Produktów Regionalnych”. Targi odbędą się w Zakopanem w dniach 11-15 sierpnia. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Bogactwo kolorowych strojów podhalańskich, a do tego śpiew i  żywiołowe tańce zespołów folklorystycznych – to przepis na wyjątkowe wydarzenie: IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które organizowane będą w dniach 11 – 15 sierpnia 2018 roku w Zakopanem.

Sylwia Mokrysz z Zarządu Mokate: „Z chęcią wsparliśmy organizatorów Światowych Dni Młodzieży i związaną z nimi wizytę Papieża Franciszka. Jako polska, rodzinna firma, czuliśmy się zobowiązani do uczestnictwa w tym wielkim wydarzeniu .”

X