Jesteś tutaj

W Warszawie przywitano chiński Nowy Rok

22 lutego w Teatrze Studio w Warszawie Hong Kong Trade Development Council zorganizowało przyjęcie z okazji chińskiego Nowego Roku – Roku Psa. Prezentację o roli relacji handlowych Polski z Hongkongiem zebranym gościom przedstawili Pani Betty Ho – Dyrektor Hong Kong Economic and Trade Office z Berlina oraz Pan William Chui, Dyrektor HKTDC Europe. Prelegenci wznieśli toast za powodzenie przedsięwzięć polsko-chińskich w nadchodzącym roku psa wspólnie z Jego Ekscelencją Xu Jian - Ambasadorem Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. Spotkanie przybyłym gościom i partnerom handlowym umilił występ zespołu Artemisia prezentującego tradycyjną chińską muzykę. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się seminarium na temat potencjału i szans rozwoju na rynku Hongkongu. Poradnik Handlowca uczestniczył w tym wydarzeniu.

Poland & CEE Retail Summit służy nawiązaniu relacji pomiędzy przedstawicielami różnych sektorów branży FMCG. W tegorocznym wydarzeniu bierze udział ponad 1200 gości z 430 firm. Inauguracją pierwszego dnia będzie wreczenie nagród „Retailer of the Year. Wybrany przez Dostawców 2016”.

X

Przeczytaj również