Jesteś tutaj

W Warszawie przywitano chiński Nowy Rok

22 lutego w Teatrze Studio w Warszawie Hong Kong Trade Development Council zorganizowało przyjęcie z okazji chińskiego Nowego Roku – Roku Psa. Prezentację o roli relacji handlowych Polski z Hongkongiem zebranym gościom przedstawili Pani Betty Ho – Dyrektor Hong Kong Economic and Trade Office z Berlina oraz Pan William Chui, Dyrektor HKTDC Europe. Prelegenci wznieśli toast za powodzenie przedsięwzięć polsko-chińskich w nadchodzącym roku psa wspólnie z Jego Ekscelencją Xu Jian - Ambasadorem Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. Spotkanie przybyłym gościom i partnerom handlowym umilił występ zespołu Artemisia prezentującego tradycyjną chińską muzykę. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się seminarium na temat potencjału i szans rozwoju na rynku Hongkongu. Poradnik Handlowca uczestniczył w tym wydarzeniu.

Data wydarzenia: 
2018-10-18

Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 firm franczyzowych i 7 tys. przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Swój pomysł na firmę prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy szukają przyszłych franczyzobiorców. 

X